خطیب نمازجمعه تهران: خودرو حریم خصوصی نیست

خطیب-نمازجمعه-تهران:-خودرو-حریم-خصوصی-نیست

به گزارش سایت بازخوان آیت‎الله موحدی کرمانی در خطبه‎های نمازجمعه این هفته تهران با اشاره به اینکه خودرو حریم خصوصی نیست اظهارکرد: فضای داخل خودرو حریم خصوصی نیست که عده‌ای به بهانه آن کشف حجاب کنند.

وی تصریح کرد: خودرو فضای عمومی است و نیروی انتظامی باید با قاطعیت با متخلفان برخورد کند.

امام جمعه موقت تهران در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به آزادسازی موصل از دست داعش گفت: پیام آزادسازی موصل این است که اگر مردم در برابر ستمگران مقاومت کنند، خدا آنها را یاری می کند.

وی تاکید کرد: در جریان آزادسازی موصل بیش از ۱۰۰۰ داعشی کشته و ده‌ها خودرو منهدم شد.

موحدی کرمانی اظهارکرد:اتباع ۸۶ کشور در بین داعشی‌های عراق حضور دارند.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز تهران با اشاره به سرکوب خونین قیام مردم مشهد در مشهد اظهار داشت: امروز به نام سالروز حجاب و عفاف نامگذاری شده است. حجاب، مسئله مهمی است که هم ارتباط با دین و هم ارتباط با استقلال کشور دارد. وقتی دنیا نگاه کند که حجاب در کشور وجود دارد قضاوت می‌کند که مردم پایبند دین هستند و نمی‌شود به سادگی به مردم این کشور آسیب زد.

موحدی کرمانی با بیان اینکه می‌گویند در برخی از جا‌ها کشف حجاب شده و در داخل برخی از ماشین‌ها کشف حجاب می‌شود،افزود: فضای داخلی ماشین، فضای خصوصی نیست بلکه ماشینی است که در داخل شهر حرکت می‌کند و همه از پشت شیشه آن‌ها را می‌بینند. این دیگر فضای خصوصی نیست و نیروی انتظامی باید با قاطعیت با این افراد بی‌حجاب و بدحجاب برخورد کند.

وی با اشاره به نظر آیت‌الله مکارم در این باره تصریح کرد: ایشان گفتند ماشین فضای خصوصی نیست بلکه فضای عمومی است. باید دقت شود. ممکن است این افرادی که حجاب را رعایت نمی‌کنند افراد نجیبی باشند. تقاضا می‌کنم رعایت کنند. در عالم بزرخ و قیامت نمی‌توانید پاسخ دهید. اگر بگویند شما به استقلال کشور آسیب زدید، عزت کشور خدشه زدید و در دشمن طمع وارد کردید، این‌ها را نمی‌توان در قیامت پاسخ دهید. خانواده‌ها در تریبت فرزندانشان دقت کنند البته لازم است از نیروی انتظامی تشکر کنم.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امریکا روز به روز به جنایت‌هایش می‌افزاید، خاطرنشان کرد: ماهیت امریکا، ماهیت کثیفی است و بیش از این انتظاری از این ماهیت کثیف نیست. آنچه موجب تعجب است این است که برخی افراد ضعیف بیماردل می‌گویند امریکا قوی است و ایران توان مقاومت ندارد پس از مقاومت دست بردارد و روی به مذاکره و سازش بیاورد. این افراد گویا آیات قرآن را ندیده‌اند یا ایمانی به آن ندارند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید