درآمد قهرمانان تنیس از هر مسابقه چقدر است؟

درآمد-قهرمانان-تنیس-از-هر-مسابقه-چقدر-است؟

به گزارش بازخوان؛ این روزها جوایز مسابقات تنیس به ویژه گرنداسلم و مسابقات مسترز افزایش یافته است. به نظر می‌رسد هیچ کدام از تنیسورها به اندازه نواک جوکوویچ و راجر فدرر در این مسابقات جایزه نگرفته‌اند. جوکوویچ با بیشترین جایزه به مبلغ ۱۰۹ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار در جایگاه نخست قرار دارد و راجر فدرر با ۱۰۷ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار در رده دوم است. فدرر در سال ۲۰۱۷ بیش از ۸ میلیون دلار جایزه گرفته است، اما سوالی که در اینجا مطرح شده اینکه این ۲ ورزشکار به طور متوسط در هر مسابقه چقدر به دست می‌آورند؟

جوکوویچ تاکنون ۹۴۶ مسابقه انجام داده که در ۷۸۳ مسابقه برنده و در ۱۶۳ مسابقه بازنده بوده که به طور متوسط در هر مسابقه ۱۱۵ هزار و ۷۵۲ دلار به دست آورده است. رافائل نادال یکی دیگر از تنیسورهایی است که در این لیست ویژه قرار دارد. او برای هر مسابقه به طور متوسط ۸۲ هزار و ۴۲۹ دلار گرفته است. نادال در طول ۱۴ سال بازی ۸۶ میلیون و ۱۱۱ هزار دلار به دست آورده است. فدرر نیز ۱۳۵۸ مسابقه انجام داده که به طور متوسط در هر مسابقه ۷۸ هزار و ۴۵۴ دلار گرفته است.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید