دستگیری توزیع کننده حرفه‌ای موادمخدر جنوب تهران

به گزارش بازخوان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ محمد بخشنده با اشاره به دستگیری یک موادفروش حرفه‌ای در جنوب تهران در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: به دنبال گزارش‌های واصله و انجام تحقیقات اولیه، ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در جریان فعالیت یک قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر در جنوب تهران قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: پس از این تحقیقات مشخص شد فردی به نام «م» که یکی از توزیع کنندگان حرفه‌ای مواد مخدر است، دست به تهیه و توزیع مواد مخدر در جنوب تهران زده و فعالیت گسترده‌ای را آغاز کرده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ افزود: با توجه به اقدامات اطلاعاتی انجام شده و نتیجه تحقیقات، مقام قضایی دستور دستگیری و بازرسی از محل اختفای این قاچاقچی مواد مخدر را صادر کرد و با توجه به فرمان صادره، تیم عملیاتی پایگاه ششم، برای دستگیری این متهم وارد عمل شدند.

وی گفت: پس از اعزام تیم عملیاتی و زیر نظر داشتن محل اختفای وی و گشتزنی و تعقیب و مراقبت محل تردد این متهم، سرانجام ماموران پلیس در یک عملیات غافلگیرانه موفق به شناسایی و دستگیری این متهم شدند.

بخشنده خاطرنشان کرد:‌ به دنبال این عملیات، همکاران ما موفق شدند علاوه بر دستگیری متهم، حدود ۲۰ کیلوگرم حشیش را از مخفیگاه وی که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و ضبط کنند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید