دی‌ماریا هم به فهرست خریدهای تابستانی اینتر اضافه شد

دی‌ماریا-هم-به-فهرست-خریدهای-تابستانی-اینتر-اضافه-شد

 

به گزارش خبرفوری؛ رسانه‌های ایتالیایی از تلاش باشگاه اینتر برای تقویت خط میانی‌ این تیم با خرید آرتورو ویدال از بایرن مونیخ یا آنخل دی‌ماریا از پاری‌سن‌ژرمن خبر داده‌اند.

به گزارش سایت توتومرکاتو وب ایتالیا، اینتر آماده است که خریدهای تابستانی‌اش را با ارائه پیشنهاد به باواریایی‌ها برای خرید هافبک شیلیایی سابق یوونتوس از سر بگیرد. گفته می‌شود که آرتورو ویدال ۳۰ ساله اخیراً پیشنهاد ۵۷ میلیون یورویی از نراتزوری داشته که آن را رد کرده است چرا که نمی‌خواهد در ایتالیا برابر تیم سابقش یوونتوس قرار بگیرد اما توتومرکاتوو وب نوشته است که این جابه‌جایی هنوز هم ممکن است رخ دهد.

در همین حال کالچو مرکاتو نوشته که اینتر با پاری‌سن‌ژرمن هم چند هفته‌ای است که وارد مذاکره شده تا آنخل دی‌ماریا را به خدمت بگیرد. این سایت مدعی شده که اگر PSG نیمار را از بارسلونا به خدمت بگیرد، آن وقت بال سابق رئال مادرید را به فروش خواهد گذاشت و اینتر می‌تواند اولین خرید رویایی‌اش را در تابستان سال جاری انجام دهد.

چیزی که شانس نراتزوری را برای جذب ستاره آرژانیتنی پاریسی‌ها افزایش می‌دهد، رابطه خوب مدیر ورزشی‌اش والتر ساباتینی با پابلو ساباگ، مدیر برنامه‌های دی‌ماریا است. گفته می‌شود که اینتر برای خرید دی‌ماریا حاضر است ۳۰ میلیون یورو بدهد و آماده است که مدافعش جفری کندوگبیا را هم به عنوان بخشی از این رقم به تیم فرانسوی بفرستد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید