رئیس فراکسیون حج و زیارت: جلسه مشترک مجلس و‌ سازمان حج درباره قیمت حج تمتع برگزار می شود/فعلا نمی توان قضاوت کرد

رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس از برگزاری جلسه مشترک نمایندگان مجلس با سازمان حج و زیارت درباره قیمت مراسم حج تمتع خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی بازخوان، ثبت نام برای حج تمتع از روز سه شنبه آغاز شده اما هنوز اما و اگرهایی درباره قیمت آن وجود دارد. این موضوع دغدغه یکی از مخاطبان بازخوان بود. او برای ما نوشت: «طبق اعلام سازمان حج ماکزیمم مبلغ اعزامی به حج ۱۷٫۱میلیون تومان اعلام شده ولی در جدول های اعلام شده در استان اصفهان حتی تا مبلغ ۱۷٫۸ میلیون تومان هم اعلام شده!… البته حداقل مبلغ مذکور نیز ۱۲٫۱ میلیون تومان اعلام شده که اصلا در جدول کاروان ها دیده نمی شود بنده به سایت حج ۳ استان مراجعه کردم اما حتی زیر ۱۳٫۵ میلیون هم ندیدم دلیل این گرانی را هم پیگیری کنید اصلا سرکاری است؛ زیر ۱۳ و نیم میلیون ندارند و الکی می گویند؛ حداقل مبلغ ۱۲ میلیون تومنه.»

برای پیگیری دغدغه این مخاطب به سراغ رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس رفتیم.

حجت الاسلام احدآزادی خواه رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی در این باره به خبرنگار سیاسی سایت بازخوان گفت: به منظور بررسی این موضوع و مشکلات ایجاد شده برای متقاضیان حج تمتع جلسه مشترک جمعی از نمایندگان مجلس به خصوص نمایندگان عضو فراکسیون حج و زیارت و مسئولین سازمان حج و زیارت روز دوشنبه برگزار می شود.

وی درباره اینکه آیا قیمت افزایش قیمت دلار علت افزایش قیمت مراسم حج تمتع بوده است اظهار کرد: هنوز علت دقیق این ماجرا مشخص نشده و بنده نیز از آن اطلاع ندارم از این رو امیدوارم با بررسی نشست مشترک ابهامات موجود برطرف شود.

رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس تاکید کرد: بدون شک برگزاری مراسم حج تمتع از اهمیت بسیاری برخوردار است از این رو ما تمامی راهکارهای لازم را برای حل مشکلات موجود برسر راه این موضوع انجام خواهیم داد.

آزادی خواه خاطرنشان کرد: امیدوارم با برگزاری جلسه مشترک با سازمان حج و زیارت در روز دوشنبه مشکلات و مسائلی که در این حیطه وجود دارد حل شود.

وی اظهارکرد: میزان افزایش قیمت ها و نوساناتی که در میزان قیمت مراسم حج تمتع رخ داده بدون شک مسئله مهم و دارای اهمیتی است که باید مورد بررسی و ارزیابی قوی قرار گیرد و علت آن مشخص شود.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید