رضا سخندان : دبیر آموزش و پرورش هستم؛ داوری شغل دومم است!

رضا-سخندان-:-دبیر-آموزش-و-پرورش-هستم؛-داوری-شغل-دومم-است!

رضا سخندان کمک داور بین‌المللی فوتبال کشورمان در گفت و گو با بازخوان درخصوص پیش‌بینی حضور تیم داوری کشورمان در فینال جام جهانی ۲۰۱۸ گفت: حقیقتاً طی چند سال اخیر تیم داوری ما زحمات زیادی کشیدند و موفقیت‌های خوبی برای جامعه داوری و کشورمان به ارمغان آوردند. تا جام جهانی ۲۰۱۸ یکسال دیگر باقی مانده است و تست‌های مختلفی پیش رو داریم . باید هر سه داور سخت تلاش کنیم و همین شرایط را نگه داریم .اگر اتفاق خاصی و مشکلی در بازی‌ها و تست‌ها بوجود نیاید، انشاالله برای اولین بار یک تیم کامل داوری در جام جهانی خواهیم داشت.

این داور برجسته کشورمان پیرامون سختی‌های موجود برای داوران اظهار داشت: داوران کشورمان حتی زمین تمرین ندارند و درکوچه و خیابان و زمین خاکی تمرین می کنند. لذا داوران ما چون سخت تلاش می‌کنند باید به لحاظ معیشتی تأمین باشند تا در زمین از نظر ذهنی آرام باشند وبتوانند راحت‌تر قضاوت کنند. برخی از کشورها هستند که شغل وکارشان حرفه‌ای است و از لحاظ مالی تأمین هستند و از صبح تا شب با برنامه پیش می‌روند اما داورهای ما به جهت تآمین معیشت، شغل دیگری هم دارند. بنده دبیر آموزش و پرورش هستم و تایم‌های آزادم را کار داوری انجام می‌دهم.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید