رویای میزبانی جام‌جهانی برای ایران به باد رفت

دبیرکل کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۲۲ مشارکت ایران در این مسابقات را تکذیب کرد.

به گزارش بازخوان؛ چندی پیش تفاهم نامه ای بین فدراسیون ایران و قطر امضا شد و حتی گفته شد قرار است ایران در میزبانی جام جهانی با قطر همکاری داشته باشد.  حسن الذوادی دبیرکل کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۲۲ در این مورد گفت: قطر تنها میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ فوتبال است و برگزاری ۶۴ دیدار این رقابت‌ها را به تنهایی در هشت ورزشگاه بر عهده خواهد داشت. پیش از این برخی از رسانه‌های بین‌المللی از انتقال تعدادی از دیدارهای جام جهانی ۲۰۲۲ به کشور دیگری از جمله ایران به خاطر بحران سیاسی قطر و مشکلات با همسایگان عربی‌اش خبر داده بودند که چنین چیزی صحت ندارد. 
در سال های گذشته خبر از میزبانی ایران در کنار قطر در چند بازی جام جهانی ۲۰۲۲ بارها به گوش رسید اما طبق قوانین فیفا چنین اتفاقی غیر ممکن است و بازی های این تورنمنت تنها در کشوری باید برگزار شود که فدراسیون جهانی آن را به عنوان میزبان معرفی کرده است. ایران تنها می تواند کمپ های تمرینی کیش و بوشهر را در خدمت تیم ها و هتل ها را در اختیار توریست ها بگذارد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید