زائران از جدل با ماموران سعودی در بقیع پرهیز کنند/اطلاعات شناسنامه‌ای به همراه اطلاعات کاروان‌ها در حافظه مچ‌بندهای الکترونیکی وجود دارد

زائران-از-جدل-با-ماموران-سعودی-در-بقیع-پرهیز-کنند/اطلاعات-شناسنامه‌ای-به-همراه-اطلاعات-کاروان‌ها-در-حافظه-مچ‌بندهای-الکترونیکی-وجود-دارد

به گزارش بازخوان و به نقل از فارس،مدیرکل حراست سازمان حج و زیارت گفت:زائران ایرانی در قبرستان بقیع از بحث و جدل با ماموران سعودی پرهیز کنند چرا که گاهی عوامل تندرو به دنبال سوءاستفاده از این فضاها هستند.

وی همچنین اظهار کرد: زائران حتما از گرفتن جزوه‌ها در حرم‌های مطهر پرهیز کنند و در صورت دریافت آنها را در اختیار مسئولان کاروان‌ها و بعثه قرار دهند.

قاسم نصیری ادامه داد: ممکن است معطلی‌هایی در فرودگاه درخصوص انگشت‌نگاری و عکس‌برداری از زائران پدید آید که بهتر است حساسیتی نشان داده نشود چرا که برای زائران تمامی کشورها انجام می‌گیرد.

مدیر کل حراست سازمان حج و زیارت همچنین اعلام کرد: مچ‌بندها به سبب امنیت و سلامتی زائران طراحی شده است و اطلاعات شناسنامه‌ای به همراه اطلاعات کاروانها در حافظه آن گنجانده شده که از سوی شرکت صنایع الکترونیک ایران طراحی و تولید شده است.

گفتنی است در صورت گم شدن و یا ایجاد مشکل برای زائران کسانی که دارای گوشی هوشمند هستند می‌توانند اطلاعات لازم را از مچ‌بندهای الکترونیکی دریافت کنند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید