زندگی جدید اکبر عبدی با کلیه اهدایی/من و شریفی‌نیا مثل تام و جری هستیم

زندگی-جدید-اکبر-عبدی-با-کلیه-اهدایی/من-و-شریفی‌نیا-مثل-تام-و-جری-هستیم

اکبر عبدی در برنامه «مردم گرام» حضور یافت و از حال و هوای این روزهایش، ساخت فیلم جدیدی با حضور وی و همچنین فعالیت در سینما و تلویزیون سخن گفت.

وی در ادامه با بیان اینکه تهران یکی از بهترین شهرهای ایران است، گفت: تهران را دوست دارم و تنها مساله‌ی منفی این شهر ترافیک آن است. تهران در این ۱۰ سال اخیر شهر بسیار خوبی شده است و به خاطر همین از جمعیت شهرستان‌ها کم شده و به تهران اضافه شده است.

بازیگر فیلم «مادر» درباره اضافه شدن سینماها و اشتیاق مردم برای تماشای فیلم ها ادامه داد: سینما یک نوستالژیک است. مثل دوره الان نبود که مردم بتوانند فیلم‌ها را با DVD ببینند. در زمان قدیم تنها تفریح مردم پارک و سینما بود. در این دوره انقدر استقبال مردم از سینماها خوب بوده  طوری که سینماگران می‌گویند هرچی بسازند، فروش دارد. این نشان می‌دهد که مردم ایران سینما را دوست دارند.

عبدی درباره استفاده هنرمندان از ظرفیت افزایش سالن‌های تئاتر گفت: هنرمندان از افرایش صندلی‌های سالن‌های تئاتر خیلی استفاده می‌کنند. آنها در تئاتر فیلمی می‌سازند که خیلی عجیب و پرخرج نیست. ولی میلیاردی فروش می‌کند. شهری که همچین جمعیتی دارد باید وسایل سرگرمی عمومی‌اش بیشتر باشد.

به گزارش ایسنا، بازیگر فیلم «اخراجی‌ها» از حاشیه‌های رابطه‌اش با محمدرضا شریفی‌نیا گفت: من و آقای شریفی نیا شبیه تام و جری هستیم؛ نه می‌توانیم با هم باشیم و نه بدون هم. در حال حاضر با هم مشکلی نداریم. اگر قبل مشکلی وجود داشت به خاطر این بود که مستقیم به یکدیگر نمی‌گفتیم و از طریق رسانه‌ها یا دیگران به گوش هم می‌رساندیم. از این به بعد قرار شد رو در رو با هم صحبت کنیم. شریفی نیا دو دختر با استعداد و موفق دارد که ان‌شاءالله عاقبت بخیر شوند.

عبدی درباره‌ی فعالیت‌ این روزهای خود در سینما و تلویزیون گفت: من در حال حاضر نمایش کمدی  «مشت اکبر و دختراش» را روی صحنه تئاتر می برم. در واقع من با تئاتر خودم را برای ایفای نقش در سینما و تلویزیون آماده می کنم.

وی در ادامه از ساخت فیلم سینمایی‌اش خبر داد و گفت: یکی دو تا طرح سینمایی آماده دارم که ان‌شاءالله به زودی یک درام اجتماعی به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی خودم می سازم.

عبدی در پایان برای مردم آذربایجان آرزوی موفقیت کرد و افزود: عاشقانه ایران و آذربایجان را دوست دارم. آرزو می کنم هیچ وقت حتی یک وجب از خاک ایران جدا نشود. ما خیلی از جوان های دسته گل مخصوصا برادرم عزیزم را به خاطر اینکه هیچ شهری از ایران جدا نشود  در ۸ سال دفاع مقدس از دست دادیم. ان‌شاءالله هیچ وقت کشور عزیزم ایران روی جنگ و دعوا را به خود نبیند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید