زنی که به شوهرش اتهام قتل زد:دخترخاله ام گفت با این کار شوهرت یک شب می رود زندان وحالش گرفته می شود!

زنی-که-به-شوهرش-اتهام-قتل-زد:دخترخاله-ام-گفت-با-این-کار-شوهرت-یک-شب-می-رود-زندان-وحالش-گرفته-می-شود!

 این پرونده از سحرگاه دوم تیر و به دنبال تماس زن جوانی با پلیس در دستور کار قرار گرفت.او در اظهارات هولناکی ادعا کرد شوهرش دو نفر از طلبکاران خود را کشته و اجساد آنها را در بیابان‌های اطراف محله «ازگل» دفن کرده است. با گزارش این جنایت تیمی از مأموران راهی خانه مورد نظر شده و شوهراین زن را بازداشت کردند.

مرد میانسال که مدیر یک شرکتی خصوصی است درحالی که از دستگیری و شنیدن اتهامش شوکه شده بود از ابتدا منکر هر گونه جنایتی شد.او زمانی که مقابل بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران ایستاد گفت: «همسرم مشکل شدید روحی دارد و وقتی باهم اختلاف پیدا می‌کنیم، کارهای عجیب وغریبی انجام می‌دهد. دیشب هم درباره تغییر محل شرکت جروبحثمان شد و او برای انتقام از من چنین ادعایی را مطرح کرد. او حتی به من گفت می‌خواهم تو را زندان بیندازم و بعد رضایت دهم تا کمی حالت گرفته شود. او تصور می‌کند که آزادی‌ام به رضایت او بستگی دارد به همین دلیل هم این اتهام‌های بی‌پایه واساس را زده است.»
با وجودی که پسر ۱۷ ساله این زن و شوهر نیز اظهارات پدرش را تأیید کرده بود، بازپرس محسن مدیر روستا ضمن آزادی متهم با قرار وثیقه، دستور بررسی ادعاهای زن را صادر کرد. اما تحقیقات نشان داد در بازه زمانی که زن جوان ادعا کرده بود شوهرش مرتکب قتل شده است گزارش گم شدن یا کشف جسدی در منطقه ازگل وجود نداشته و همین امر مهر تأییدی بر اظهارات مرد نگونبخت بود.
به گزارش ایران، همزمان با تکمیل تحقیقات، زن جوان نیز به دادسرای جنایی احضارشد و شهادت داد که به خاطرعصبانیت وناراحتی شدید این توطئه را چیده تا شوهرش را تنبیه کند. او به بازپرس گفت: «با شوهرم اختلاف داشتم و می‌خواستم از او انتقام بگیرم. وقتی این موضوع را با دختر خاله‌ام در میان گذاشتم او این نقشه را برایم کشید. دختر خاله‌ام می‌گفت همسرم را یک شب بازداشت می‌کنند و این‌طور می‌توانی حالش را بگیری. من هم همان‌طور که او گفته بود عمل کردم اما وقتی دیدم موضوع جدی شد، عذاب وجدان گرفتم و به اینجا آمدم تا واقعیت را بگویم.» با اظهارات این زن و همچنین اعلام نتیجه تحقیقات پلیسی شوهر این زن آزاد شد وبه دلیل اینکه او ازهمسرش شکایت نداشت پرونده مختومه شد.

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید