«زیر سقف دودی» ۲ میلیاردی شد

«زیر-سقف-دودی»-2-میلیاردی-شد

به گزارش سایت بازخوان به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم های اکران در هفته گذشته با اقبال بهتری مواجه شد اما همچنان فیلم «نهنگ عنبر سلکشن رویا» در هفته نهم نمایش در صدر جدول نمایش هفتگی و «اکسیدان» در رده دوم جدول قرار گرفته است.

حبیب اسماعیلی مدیر عامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش «اکسیدان» گفت: فیلم اکسیدان در تهران و شهرستان تاکنون به فروش ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسید. 

غلامرضا فرجی مدیر دفتر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباه فروش فیلم های این دفتر توضیح داد: فیلم «زیر سقف دودی» به فروش ۲ میلیارد تومان در تهران و شهرستان رسید. این فیلم روز چهارشنبه در تهران فروش ۲۲ میلیون تومان و در پنج شنبه به فروش ۳۲ میلیونی رسید. 

وی ادامه داد: فیلم «کارگر ساده نیازمندیم»هم اینک در تهران و شهرستان به فروش ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است .این فیلم در روز چهارشنبه ۷ میلیون و روز پنج شنبه به فروش ۱۷ میلیون تومان دست یافت. 

علی سرتیپی مدیر عامل دفتر پخش فیلمیران درباره فیلم های اکران شده توسط این دفتر و فروش انها گفت: فیلم سینمایی «نهنگ عنبر سلکشن رویا» به فروش ۱۸ میلیاردو ۴۰۰ میلیون تومان رسید و فیلم  «رگ خواب» هم به فروش ۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان دست یافت. 

وی ادامه داد: فیلم «برادرم خسرو» هم به فروش ۱ میلیاردو ۹۸۰ میلیون تومان رسیده است. 

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم هم گفت: فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» همچنان در تهران ادامه دارد و فروش فیلم هم اینک به ۱ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان رسید. این فیلم در تهران فروش ۷۶۰ میلیونی و در شهرستان فروش ۳۷۰ میلیونی داشت. 

بنابراین گزارش، براساس سیستم مکانیزه فیلم سینمایی «مسلخ» به فروش ۱۷ میلیون و ۶۵۶ هزار تومان و «مالیخولیا» به فروش ۱۷ میلیون و ۲۹۶ هزار تومان دست یافت. 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید