سامسونگ با شکست اپل و سونی در صدر جدول «۱۰۰۰ برند برتر آسیا» قرار گرفت

سامسونگ-با-شکست-اپل-و-سونی-در-صدر-جدول-«1000-برند-برتر-آسیا»-قرار-گرفت

به گزارش بازخوان و به نقل از دیجیاتو، در گزارش سالانه‌ای آمده است «استنباط» مصرف کنندگان مورد بررسی قرار گرفته و طی نظرسنجی های گوناگونی که که طی بازه زمانی ۱۲ روزه در ۱۳ بازار آسیا از جمله استرالیا، چین، هند، ژاپن و کره جنوبی به انجام رسیده اند، سامسونگ توانسته این لقب ارزشمند را مال خود کند.

موسسه Nielsen صحت و دقت این اطلاعات را تایید کرده و می گوید که با جمع آوری پاسخ هزاران نفر به دو پرسش ساده به دست آمده اند. در ۱۷ دسته بندی مختلف، از مشتریان خواسته شده بگویند «بهترین برندی که به ذهنتان می رسد چیست و کدام برند دومین برند برتر در همان دسته بندی است؟»

برای ششمین سال پیاپی، سامسونگ رده نخست را مال خود و اپل و سونی را مجبور به قناعت به جایگاه دوم و سوم کرده است. گفتنی است که برند پلی استیشن در این نظرسنجی، برندی جدا از سونی به حساب آمده و از جایگاه ۱۹ ام سال گذشته، به جایگاه ۲۳ ام طی گزارش جدید رسیده است. در همین حال، ال جی هم پایین تر از پاناسونیک در جایگاه ششم قرار دارد اما به مراتب از گوگل در جایگاه ۱۳ ام بالاتر است.

گفتنی است، از دیگر برندهای مطرحی که راه خود را به لیست ۱۰۰ برند برتر آسیا باز کرده اند می توان به توشیبا (۱۸)، مایکروسافت (۲۴)، فیسبوک (۲۶)، پی پال (۳۹)، آمازون (۴۳)، لنوو (۸۰) و اینتل (۹۳) اشاره کرد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید