سایپا خودروی برقی تولید می‌کند

سایپا-خودروی-برقی-تولید-می‌کند

به گزارش بازخوان به نقل از خبرآنلاین، مهدی جمالی مراسم رونمایی از خانواده موتور ملی سه سیلندر (پرقدرت کم مصرف یورو۶) اظهار داشت: تنوع محصول در فاصله دو سال از ۱۳ محصول به ۲۳ محصول افزایش یافته است؛ در شرایطی که در دوره های قبل تغییرات فیس لیفتی با هزینه های بالا اتفاق می افتاد.

وی افزود:امروز در سایپا اعلام می کنیم که مگاپلت فرم سایپا طراحی شده است و بخشی از موتوری که امروز رونمایی شده، بخشی از این پلت فرم است.

مدیرعامل سایپا تصریح کرد:در قرارداد با سیتروئن در لحظات آخر وزیر صنعت، معدن و تجارت روی موتور نیو تاکید کرد که به زودی با سرمایه گذاری مشترک و با توان رقابتی بالا این اتفاق می افتد.

جمالی متذکر شد: بیش از یکسال قبل معاونت خودرو برقی را تدارک دیدیم که خودرو sp0 و sp100 را وارد بازار خواهیم کرد و با تکیه بر توان مهندسی داخل پیشتاز صنعت خودرو کشور خواهیم بود.

وی یادآور شد:آمادگی داریم هر ساله دو محصول جدید را به بازار عرضه کنیم؛ البته توسعه محصول نیاز به سرمایه‌گذاری های جدید دارد.

جمالی در پایان یادآور شد: حدود ۴۲۰ میلیارد تومان تا کنون صرف پروژه های صنعتی شده و ۲۵۰ میلیارد تومان هم برای توسعه در این زمینه بودجه در نظر گرفته شده است.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید