ستاره تیم‌ملی در بین ۵ بازیکن برتر آسیا

ستاره-تیم‌ملی-در-بین-5-بازیکن-برتر-آسیا

به گزارش بازخوان؛ با نزدیک شدن به زمان آغاز رقابت‌های مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا که کمتر از دو هفته دیگر برگزار می‌شود، سایت AFC در گزارشی به معرفی برترین بازیکنان دو دوره قبلی این رقابت‌ها پرداخته است که سردار آزمون، در صدر این لیست ۵ نفره قرار دارد.
AFC‌ درباره بازیکنی که الان جزو مهره‌های اصلی تیم ملی ایران محسوب می‌شود نوشته است: سردار آزمون که الان مهاجم ترکیب اصلی تیم ملی ایران است، یکی از اعضای تیم زیر ۲۳ ایران بود که در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال در سال ۲۰۱۶ به طور مشترک عنوان آقای گل را کسب کرد. مهاجم تیم ملی که یک سال پیش از آن رقابت‌های در جام ملت‌های آسیا در استرالیا نیز پتانسیلش را نشان داده بود، در مرحله مقدماتی زیر ۲۳ ساله‌های آسیا در قطر با ۲۰ سال سن ۱۵ گل زد. آزمون اگرچه در مرحله نهایی رقابت‌ها حضور پیدا نکرد – به دلیل حضور در ترکیب اصلی تیم ملی ایران – اما در راهیابی جوانان ایران به مرحله نهایی نقشی کلیدی ایفا کرد.
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از یویا کوبو (ژاپن)، عمر خریبین (سوریه)، جیمی مک‌لارن (استرالیا) و هوانگ اوی جو از کره جنوبی به عنوان دیگر بازیکنانی که در دو دوره قبلی رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ ساله‌های آسیا خوش درخشیدند یاد کرده است.
بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید