سردار فدوی: آمریکا اطلاع اندکی از توان دفاعی ایران دارد

سردار-فدوی:-آمریکا-اطلاع-اندکی-از-توان-دفاعی-ایران-دارد

به گزارش بازخوان به نقل از تسنیم : دریادار علی فدوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه یادواره شهدای اطلاعات نیروی زمینی سپاه در حسینیه امام خمینی(ره) مشهد اظهار داشت: اگر شناخت دشمن و زمین و شناخت وضعیتی که تاثیرگذار است وجود نداشت نمی‌توانستیم عملیات‌هایی به آن بزرگی توسط بچه‌های اطلاعات عملیات در دوران دفاع مقدس انجام دهیم، بچه‌های اطلاعات عملیات این افتخار را دارند که در همه عملیات‌ها موفق بوده و البته هزاران شهید در این راه دادیم.

وی با اشاره به اینکه حتی ۲۴ ساعت برای اینکه به توانمندی‌های نیروی دریایی سپاه در مقابل دشمنان به ویژه آمریکا اضافه کنیم از دست ندادیم اضافه کرد: البته این مسئله امر جدیدی نیست، از اسفند سال ۶۲ مستقیماٌ نیروی دریایی سپاه هیچکس را به عنوان دشمن به غیر از آمریکایی‌ها در روبه‌روی خود نداشته برای همین همه چیز فراهم بوده و است.

فدوی خاطرنشان کرد: خیلی سریع به توان بازدارندگی دست پیدا کردیم و اکنون آمریکایی‌ها تصور می‌کنند و باور دارند که باید به قدرتی برسند که برابر ما بازدارنده باشند.

وی با اشاره به آمادگی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: وضعیت بسیار خوب است، اعمال حاکمیت و قدرت و هر آن چیزی که لازم است در دریا انجام شود انجام می‌شود و ما روز به روز وضعیت بهتری داریم اما اکنون نمی‌توانیم میزان این آمادکی را اعلام کنیم و موقعی آمریکایی‌ها خواهند فهمید که برایشان بسیار دیر است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران عنوان کرد: آمریکایی‌ها اطلاعاتی که از توان ما دارند خیلی خیلی کمتر است از میزانی که نمی‌دانند، برای اینکه در امور ظاهری نیز آمریکایی‌ها ببینند در ۲۴ ساعت ۹۷ فروند شناور در دریا داریم که آمریکایی‌ها اینها را می‌بینند.

فدوی در پاسخ به سئوالی در مورد حرکات تکفیری‌ها و احتمال حمله مجدد موشکی سپاه پاسداران تصریح کرد: یک مورچه‌ای که گازی را به بدن پهلوانی می‌زند اصلاٌ نباید مورد توجه نباشد، وقتی آمریکا می‌گوید ما باید برابر ایران موضع دفاعی داشته باشیم تلاش تکفیری‌ها مذبوحانه است. حرکات آمریکایی‌ها مصداق همان فرمایش مقام معظم رهبری است که فرمودند “لاف در غریبی” است.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید