سریال «در میان خاکستر»، راوی مقاومت مردم خرمشهر

سریال-«در-میان-خاکستر»،-راوی-مقاومت-مردم-خرمشهر

سریال «در میان خاکستر» که در ۲۲ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی مهدی همایونفر و نویسندگی و کارگردانی سجاد امیریزدانی در موسسه رسانه‌ای اوج تهیه شده است، به مقاومت مردم خرمشهر در مهر سال ۵۹ می‌پردازد.

به گفته سجاد امیریزدانی، فیلمنامه این سریال براساس واقعیت و پس از تحقیق و مصاحبه با مبارزان خرمشهری تهیه شده و داستان، بیانگر مقاومت مظلومانه جوانان گمنام خرمشهری است که در برابر ارتش تا دندان مسلح بعث عراق ایستادند و معادلات صدام و همپیمانان غربی‌اش را به هم ریختند.

امیریزدانی درباره این سریال توضیح داد: «با توجه به اینکه این سریال به طور مستقیم به زندگی شهدای جنگ تحمیلی می‌پردازد، مسئولان موسسه اوج در تلاشند تا زمینه عرضه مناسب سریال به مخاطبان رسانه ملی را فراهم کنند، همچنان که مراحل پایانی اصلاح رنگ و صداگذاری طی می‌شود، رایزنی‌ها ادامه دارد اما هنوز خبر قطعی از مشخص شدن کنداکتور پخش نداریم.»

به گزارش بازخوان، ارسطو خوش‌رزم، حمیدرضا محمدی، سوده ازغندی، ژاله کاظمی، ایمان سلگی، مرتضی حسنلو، فاطمه عریضی، مسعود کشاورز، مسعود رحیم پور، امیرعلی مجلسی، منصور نواصری، محمدامیر زارع، بدرالسادات برنجانی، مرتضی موفق، سپیده علی‌محمدی، حسین پوریده، رامین قربانی، مجتبی کاتوزیان، حامد جعفری‌کیا و امیر جوشقانی بازیگران سریال «در میان خاکستر» هستند.

 

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید