سریع‌ترین مرد جهان خداحافظی کرد+عکس

سریع‌ترین-مرد-جهان-خداحافظی-کرد+عکس

 

به گزارش خبرفوری؛ «اوسین بولت» سریع‌ترین دونده جهان در رقابت دوی ۱۰۰ متر که در کشور جامائیکا برگزار شد، پس از کسب عنوان نخست یک خداحافظی احساسی با هواداران و هموطنانش داشت.

این ورزشکار ۳۰ ساله که ۸ طلای بازی های المپیک در سال‌های ۲۰۰۸، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ را در کارنامه دارد، شب گذشته در کینگستون و مقابل چشمان ۳۰ هزار نفر که در استادیوم حضور داشتند، دوران خداحافظی خود را آغاز کرد. بولت قرار است در رقابت‌های قهرمانی جهان که مرداد ماه در لندن برگزار می‌شود، رسماً از دنیای ورزش خداحافظی کند.

وی پس از قهرمانی شب گذشته‌اش گفت: امشب فقط دویدنم خوب بود. فکر نمی‌کنم که پیش از این چنین رقابت عصبی را در ۱۰۰ متر تجربه کرده باشم.

بولت که رکورد ۱۰٫۰۳ ثانیه را به ثبت رساند، پس از قهرمانی به خط پایان بوسه زد. وی ادامه داد: هرگز انتظار چنین جو و حمایتی را نداشتم، البته می‌دانستم که شرایط خوبی حاکم خواهد بود. می‌خواهم از همه کسانی به اینجا آمدند و از من حمایت کردند، تشکر کنم.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید