سلحشوری در اینستاگرام: نهادهای مسئول توییتر را رفع فیلتر کنید

سلحشوری-در-اینستاگرام:-نهادهای-مسئول-توییتر-را-رفع-فیلتر-کنید

به گزارش سایت بازخوان، پراونه سلحشوری در یاداشت کوتاهی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، بر اهمیت نقش توییتر در اطلاع‌رسانی تاکید کرد و نوشت: این روزها خبررسانی در توییتر جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. بسیاری از افراد جامعه ما ازجمله مقامات و مسئولین از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. من هم استفاده از توییتر را می‌پسندم اما این شبکه اجتماعی فیلتر است، بدین معنی که دسترسی به آن جرم است.

نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس اضافه کرد: دایره جرم را اینقدر تنگ کرده‌ایم که خود مسئولین ما بدان پایبند نیستند. اما اعتقاد دارم زمانی برای استفاده از این شبکه اجتماعی به آن ملحق می‌شوم که استفاده از آن به‌راحتی و بدون مسدود بودن در اختیار همه هموطنانم باشد و همگان در ایران بتونند آزادانه به آن دسترسی داشته باشند.

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنان‌که همین کار را برای حضور در ورزشگاه‌ها عنوان کردم، مسئولین گرامی که خود توییتر دارید و توییت می‌کنید، چگونه سایر مردم را محروم می‌کنید؟!!

سلحشوری در پایان این یادداشت با هشتگ «وزارت ارتباطات» نوشت: نهادهای مسئول توییتر را رفع فیلتر کنید.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید