سود ۹۰ هزارتومانی سهام عدالت قطعی نیست

سود-۹۰-هزارتومانی-سهام-عدالت-قطعی-نیست

به گزارش بازخوان به نقل از ایبنا، سیدجعفر سبحانی درباره رقم سود پرداختی سهام عدالت به حساب مشمولان به میزان ۹۰ هزار تومان که در برخی سایت ها و کانال های تلگرامی مطرح شده است، گفت: این رقم قطعی نیست و هنوز هم رقم قطعی سودی که به حساب مشمولان واریز خواهد شد، مشخص نشده است.

مشاور رییس کل سازمان خصوصی سازی افزود: چندی قبل رییس سازمان خصوصی سازی مناظره ای با رییس کمیسیون اقتصادی مجلس داشت که در آن این رقم را به عنوان مثال مطرح کرد که البته این رقم قطعی نیست چون سود شرکت ها هنوز دریافت نشده است.

مشاور رییس کل سازمان خصوصی سازی از واریز اولین مرحله سود سهام عدالت تا قبل از تابستان امسال خبر داد و اظهارداشت: سود عملکرد سال ۹۵ شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت دیگر به خزانه واریز نمی شود و مختص مشمولان خواهد بود و به حساب آنها واریز می شود و موظفیم که این سود را به حساب مشمولان واریز کنیم.

وی با اشاره به اینکه پس از برگزاری مجامع شرکت ها و مشخص شدن سود آنها میزان سودی که به حساب مشمولان واریز می شود مشخص می شود، تصریح کرد: همچنین موظفیم این سود را طی دو تا سه مرحله در سال ۹۶ به حساب مشمولان واریز کنیم که اولین آن تا قبل از پایان تابستان امسال خواهد بود.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید