شایسته‌ترین بازیکن یوونتوس برای پوشیدن پیراهن شماره ۱۰ از نگاه دل‌پیرو

شایسته‌ترین-بازیکن-یوونتوس-برای-پوشیدن-پیراهن-شماره-۱۰-از-نگاه-دل‌پیرو

به گزارش بازخوان؛ آلساندرو دل‌پیرو می‌گوید از اینکه پیراهن شماره ۱۰ یوونتوس را بایگانی شده می‌بیند تعجب می‌کند و اینکه دوست دارد این پیراهن را بر قامت ستاره آرژانتینی بانوی پیر ببیند.

بعد از جدایی پل پوگبا که تابستان سال گذشته به منچستریونایتد رفت، یوونتوس فصل اخیر بدون بازیکنی با شماره ۱۰ به میدان رفت اما دل‌پیرو می‌گوید که این پیراهن برازنده مهاجم جوان بیانکونری است.

او به سایت کالچومرکاتو گفت: تعجب می کنم که پیراهن شماره ۱۰ را تن هیچ یک از بازیکنان تیم نمی‌بینم، هر چند دوره و زمانه بسیار عوض شده اشت. پیراهن شماره ۱۰ یوونتوس پیراهنی است که مسئولیت سنگین و مهمی را به گردن بازیکنی که آن را می‌پوشد می‌اندازد، نه فقط به خاطر اینکه زمانی من این پیراهن را می‌پوشیدم بلکه به این دلیل که بازیکنان مانند سیووری، پلاتینی، باجو و … آن را می‌پوشیدند. من دوست دارم که پائولو دیبالا این پیراهن را بپوشد اما می‌دانم که او از شماره ۲۱ فعلی‌اش راضی است که آن هم یکی دیگر از شماره‌های تاریخی یوونتوس است.

فدریکو برناردسکی مهاجم فیورنتینا یکی از بازیکنانی است که شایعه پیوستنش به یوونتوس به گوش می‌رسد و دل‌پیرو هم از تلاش بانوی پیر برای خرید این بازیکن ۲۳ ساله استقبال کرد.

او تأکید کرد: برناردسکی؟ او برای یوونتوس خرید فوق‌العاده‌ای خواهد شد. من رویکردی که او برای بازی‌اش دارد را می‌پسندم چون توانایی‌های فنی و کیفیتش بسیار بالا است. او بازیکنی است که قابلیت‌هایش را ثابت کرده است و یوونتوس هم تیمی بسیار جذاب است اما بازی در آن بسیار چالش‌برانگیز و همراه با مسئولیت‌هایی سنگین است. در یوونتوس شما آن‌قدرها فرصت اشتباه کردن ندارید.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید