صعود مقتدرانه تیم والیبال بانک سرمایه به فینال قهرمانی باشگاه های آسیا

صعود-مقتدرانه-تیم-والیبال-بانک-سرمایه-به-فینال-قهرمانی-باشگاه-های-آسیا

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی بانک سرمایه، در مرحله نیمه نهایی رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا تیم والیبال بانک سرمایه امروز چهارشنبه مورخ ۱۴ تیر ماه به مصاف العربی قطر رفت و سه بر صفر به پیروزی رسید تا برای دومین سال متوالی به دیدار نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا راه یابد.
شاگردان مصطفی کارخانه، سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۹ برابر العربی قطر به پیروزی رسیدند تا حریف تیم تویودای ژاپن در دیدار نهایی این رقابت‌ها شوند.
در نخستین مسابقه این مرحله نیز تیم تویودای ژاپن به مصاف نماینده قزاقستان رفت و سه بر صفر با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسید تا به عنوان نخستین تیم فینالیست رقابت‌ها معرفی شود.
تیم والیبال بانک سرمایه که سال گذشته (۲۰۱۶) با شکست العربی قطر به مقام قهرمانی دست یافته بود، در سال ۲۰۱۷ برای دومین بار به دیدار نهایی راه یافت تا در صورت شکست تویودای ژاپن به دومین عنوان قهرمانی خود در این رقابت‌ها دست یابد و سهمیه حضور در مسابقات باشگاه‌های جهان را نیز به دست آورد.
فردا پنج شنبه مورخ ۱۵ تیر ماه مرحله نهایی رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا با چهار دیدار در شهرهای «نام دین» و «نین بین» ویتنام پیگیری خواهد شد و تیم والیبال بانک سرمایه برای دفاع از عنوان قهرمانی خود به مصاف تویودای ژاپن می رود.

 
 
بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید