طارمی در پرسپولیس ماندنی شد

طارمی-در-پرسپولیس-ماندنی-شد

 به گزارش بازخوان؛ با وجود گذشت چند روز از پایان مهلت مهدی طارمی برای تعیین وضعیت انتقالش به تیم‌های اروپایی، این اتفاق نیفتاده است و البته طارمی در تمرینات پرسپولیس هم غیبت دارد. عبدالصمد ابراهیمی وکیل طارمی دربراه آخرین اتفاقاتی که افتاده توضیحاتی داده که نشان می‌دهد طارمی در پرسپولیس خواهد ماند.
وکیل طارمی گفته: «الغرافه، هلند، آلمان، چین. روزی یک خبر در خصوص رفتن طارمی به این تیم‌ها و کشورها منتشر می‌شود که هیچ یک مبنای مشخص و درستی ندارد. ظهر دیروز برای امور مالیاتی حسین ماهینی و احمد نوراللهی به باشگاه رفتم و نشستی با دکتر طاهری و آقای گرشاسبی داشتم. در مورد مهدی هم صحبت‌هایی شد و مواضع باشگاه با توجه به آخرین مذاکرات و تماس فاضلی مدیر برنامه مهدی، همان مواضع قبل بود.
با عنایت به جمیع شرایط صحبت‌هایی با مهدی طارمی هم داشتم. تصور من این است که بحث انتقال منتفی است و البته امروز همه چیز نهایی می شود. تصمیم گیرنده در خصوص همه مسائل مدیریت باشگاه است و امروز احتمالا به باشگاه می‌روم تا شرایط نهایی را مدیریت باشگاه اعلام کند و اگر صلاح بدانند مهدی روانه اردوی اوکراین خواهد شد. همه اخباری که غیر از این باشد را تایید نمی‌کنم و بحث تیم‌هایی که مطرح است هیچگاه به مرحله مذاکره جدی کشیده نشده است.»
 
بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید