طرح استیضاح آخوندی پابرجاست/کمیسیون عمران یکشنبه تصمیم می گیرد

نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و‌شهرسازی هنوز به قوت خود باقی است.

علیم یارمحمدی نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت و گو با خبرنگار سیاسی سایت بازخوان درباره اخبار منتشر شده در برخی از رسانه ها مبنی بر پس گرفتن امضاهای استیضاح وزیر راه از سوی برخی از نمایندگان اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد و طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه،مسکن و شهرسازی طبق روال عادی و قانونی در حال پیگیری است.

وی خاطرنشان کرد: طرح استیضاح آخوندی از سوی نمایندگان مجلس به هیئت رئیسه ارسال شده و هیئت رئیسه نیز این طرح را به کمیسیون عمران ارجاع داده است.

نائب رئیس کمیسیون عمران خاطرنشان کرد: قرار بود جلسه بحث و بررسی استیضاح آخوندی این هفته در کمیسیون عمران بررسی شود اما با توجه به تعطیلات مجلس این موضوع به تعویق افتاد.

یارمحمدی اظهار کرد: پس از پایان تعطیلات مجلس و در روز یکشنبه جلسه کمیسیون عمران به منظور بررسی استیضاح آخوندی برگزار می شود و در صورت صلاحدید کمیسیون و ارزیابی درخواست نمایندگان طرح استیضاح به هیئت رئیسه مجلس برای بررسی در صحن ارجاع داده می شود.

وی با اشاره به اینکه جلسه روز یکشنبه بدون شک با حضور آخوندی برگزار خواهد شد تاکید کرد: حضور وی در این جلسه بدون شک لازم و‌ ضروری است و آخوندی باید به سوالات نمایندگان درباره عملکرد خود پاسخ دهد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید