عربستان به اجلاس بین‌المللی مقابله با گرد و غبار نیامد

عربستان-به--اجلاس-بین‌المللی-مقابله-با-گرد-و-غبار-نیامد

ضیاء الدین شعاعی در حاشیه کنفرانس بین‌المللی مقابله با گرد و غبار گفت: پیش‌نویس بیانیه تهران آماده شده است و در جلسه صبح و بعد از ظهر توسط وزرای کشورهای مختلف مورد بررسی قرار گرفت. آنان نظر خود را درباره مفاد پیش‌نویس بیانیه مطرح کرده‌اند و در نهایت جمع‌بندی توسط یک کمیته صورت می‌گیرد.

رئیس ستاد مقابله با گرد و غبار در مورد جزئیات بیانیه روز اول اجلاس بین‌المللی گرد و غبار گفت: توافقات منطقه‌ای، ضرورت کار گروهی و ایجاد تشکیلات مشخص برای گردهم آوردن کشورها، روح کلی حاکم بر بیانیه است.

وی در ادامه گفت: همه کشورهای حاضر در اجلاس نظرات خود را در مورد مفاد بیانیه مطرح کرده‌اند و در مورد آن‌ها بحث و گفت‌وگو می‌شود. در نهایت به یک نتیجه و جمع بندی می‌رسیم که در قالب بیانیه تهران صادر می‌شود.

 به گزارش ایسنا، اجلاس بین‌المللی مقابله با گرد و غبار، چالش‌ها و راه حل‌های عملی امروز آغاز شده است و تا چهارشنبه (۱۴ تیرماه) ادامه دارد. در این همایش مقامات، نمایندگان و کارشناسان ۴۳ کشور حضور دارند. همایش بین‌المللی مقابله با گرد و غبار با همکاری سازمان ملل و دولت جمهوری اسلامی ایران برگزارشده است.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید