عرضه نسخه جدید پیام‌رسان ملت با قابلیت‌های جدید

عرضه-نسخه-جدید-پیام‌رسان-ملت-با-قابلیت‌های-جدید

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی بانک ملت، مرتضی ترک تبریزی افزود: بهبود ارتباط شبکه‌ای و رفع باگ‌های ارسال پیام در این نسخه انجام شده است و تأخیر در ارسال پیام خدمات بانکی در این نسخه حل خواهد شد. این پیام‌رسان امکان تعامل دو طرفه را به مشتریان و بانک می‌دهد که در شرایط کنونی، این تعامل بصورت نا محسوس است.
وی با بیان این نکته که مشتریان قادرند با برچسب گذاری‌، حذف و فعال‌سازی خدمات پیامک از روی اپلیکشن با سامانه متمرکز ارتباط برقرار کنند، ادامه داد: در آینده با ارائه پنل نظرسنجی، دریافت نقطه نظرات و رأی‌گیری این ارتباطات دوطرفه گسترده‌تر خواهد شد.
ترک تبریزی درباره کارمزد خدمات پیام‌رسان ملت گفت: هم اکنون با مجوز مدیریت بانک، خدمات پیام رسان ملت روی تمامی حساب‌های مشتریان، رایگان است ولی بر اساس سیاستگذاری بخش کسب و کار بانک، در آینده مقرر است کارمزدی بابت فعال‌سازی یک‌ساله پیام‌رسان ملت برای مشتریان اخذ شود.
وی از ورود بانک ملت به بانکداری اجتماعی با ارائه این خدمت جدید گفت: این خدمت به عنوان یکی از خدمات منحصر بفرد و تعاملی با مشتریان تعریف شده است و با ارائه این خدمت مشتریان قادرند روی بستر اینترنت نسبت به مدیریت حساب‌های خود در هر لحظه اقدام کنند.
وی با اشاره به این نکته که دسته‌بندی پیام‌های دریافتی مشتریان و تگ‌گذاری روی پیام‌ها می‌تواند به عنوان نقطه عطفی در بانکداری اجتماعی باشد، گفت: شبکه دوستان نیز از دیگر خدمات در دست اقدام بانک ملت در راستای بانکداری اجتماعی است.
بر اساس این گزارش، بانک ملت چندی پیش جهت تکمیل سبد محصولات اطلاع رسانی خود«سامانه پیام رسان ملت» را رونمایی کرد.
با استفاده از این سامانه مشتریان با در اختیار داشتن گوشی، تبلت و ساعت‌های هوشمند مجهز به سیستم‌های عامل اندروید وiOS( به زودی ) ، می‌توانند تمامی اطلاعات خدمات بانکی، هشدار و آگاهی رسانی‌ها را در قالب متن‌های ارسالی از بستر اینترنت بدون وابستگی به پیامک یا ایمیل دریافت کنند.
در این سامانه، متون ارسالی محدودیت‌های موجود در بستر پیامک را ندارند، همچنین روال ارسال تصویر، صوت و فیلم در حد محدود برای مشتری از سوی بانک برقرار می‌شود.
هم اکنون، این نسخه از نرم‌افزار پیام‌رسان ملت برای اندروید در دسترس است و مشتریان برای دریافت خدمات پیام‌رسان باید به شعب بانک ملت مراجعه و فرم درخواست این خدمات را پر کنند.
بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید