عضو فراکسیون امید: روحانی نیمی از کابینه تغییر می دهد

عضو-فراکسیون-امید:-روحانی-نیمی-از-کابینه-تغییر-می-دهد

یک عضو هیات رئیسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: رییس‌جمهور تاکید کرد که نیمی از کابینه برای دولت دوازدهم تغییر می کند.

فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص دیدار اعضای هیئت رئیسه فراکسیون امید به همراه آقایان مطهری، وکیلی و حضرتی با رییس جمهور گفت: طبیعتا با توجه به نزدیک بودن معرفی کابینه بیشترین بحث پیرامون همین موضوع بود.

وی افزود: بنده نیز به عنوان تنها زن حاضر در هیئت رئیسه فراکسیون امید در خصوص استفاده رئیس جمهور از زنان شایسته و توانمند در دولت به ویژه در سطح وزرا نکاتی را مطرح کردم.

سعیدی ادامه داد: به آقای رئیس جمهور گفتم که زنان و جوانان منتظرند تا ببینند شما چگونه پیام آنها در انتخابات را دریافت می کنید و تا چه اندازه به این پیام عمل خواهید کرد. همچنین نامه امروز ١٥٧ نماینده از تفکرهای مختلف در مجلس به ایشان را که در خصوص به کارگیری زنان در سطح وزیر بود تقدیم کردم.

این عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید ادامه داد: در ادامه به رییس جمهور گفتم مردم ساعت ها در صف رای ایستادند تا راهی که شما انتخاب کرده بودید را انتخاب کنند نه راه هایی که پیش از این تجربه شان را پس داده اند. در برابر این مردم باید سر تعظیم فرود آورد. حالا آن ٢٤ میلیون نفر منتظرند ثمره رای را در کابینه ببینند.

سعیدی در خصوص پاسخ رئیس جمهور نیز اظهار کرد: ایشان اعلام کرد هنوز لیست کابینه دولت دوازدهم نهایی نشده است و مشغول انجام بررسی های نهایی هستند. در مورد حضور زنان در کابینه نیز آقای رئیس جمهور رویکرد مطلوبی داشت اما از ملاحظاتی نیز سخن گفت. با این حال اعلام کرد نگاه او به مساله زنان همان نگاهی است که در ایام انتخابات آن را دنبال می کرد. همچنین ایشان گفت به دنبال کابینه ای پویاتر است و احتمالا نیمی از همکاران فعلی در دولت تغییر کنند.

این نماینده تهران در ادامه گفت: در سه دقیقه ای که در این دیدار وقت داشتم تلاش کردم تا نماینده مطالبات زنان و جوانان باشم و خواسته این دو قشر بزرگ را بار دیگر نزد رییس جمهور طرح کنم.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید