عطریانفر: احمدی‌نژاد متوجه فرمایشات رهبری نشده/ او مسیر دیگری برای دور زدن نظام پیدا می‌کند

عضو حزب کارگزاران گفت: بعید است احمدی نژاد متوجه اشتباهاتش شود و به تذکرات رهبری توجه کند.

محمدرضا عطریانفر فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت و گو با خبرنگار سیاسی سایت بازخوان درباره فرمایشات امروز مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر رفتارهای ساختار شکن برخی از مسئولین سابق گفت: آنچه امروز مقام معظم رهبری در فرمایشات خود پیرامون رویکردهای برخی از مسئولین مطرح کردند از منظر بنده بیشتر به ساختار شکنی و رفتارهای این روزهای احمدی نژاد ارتباط دارد.

وی خاطرنشان کرد: رهبری امرور درباره رفتارهای ساختارشکنانه برخی مسئولین توضیحات شفاف و‌ روشنی را مطرح کردند که بدون شک توجه به آنها امری ضروری و واجب است.

عضو حزب کارگزاران سازندگی تاکید کرد:رفتار های بچگانه،غیرعقلانی و غیرمنطقی احمدی نژاد این روزها در حالی به دفعات مکرر صورت می گیرد که به نوعی غیرقابل کنترل است از این رو لازم است که با آن برخورد جدی صورت گیرد تا این منش و خط فکری نادرست ادامه پیدا نکند.

عطریانفر در ادامه با بیان اینکه احمدی نژاد بعد از پایان دوران ریاست جمهوری خود توجهی به بیانات رهبری نداشته است گفت: در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته علی رغم خواسته رهبری احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کرد و مسیر دیگری را برای خود انتخاب کرد از این بدون شک با توجه به بیانات امروز رهبری ادامه سیاست های نادرست از سوی احمدی نژاد آینده مبهمی را برای وی رقم خواهد زد.

وی با بیان اینکه به آینده سیاسی احمدی نژاد خوشبین نیستم تصریح کرد: براین باورم که احمدی نژاد متوجه فرمایشات رهبری نشده و مسیری دیگری را برای دور زدن نظام انتخاب می کند و به بیراه خود ادامه می دهد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب اظهارکرد: امیدوارم احمدی نژاد بر سر عقل آمده و مسیر و روشی را برای ادامه کار خود انتخاب کند که آینده سیاسی وی را به خطر نیندازد چرا که ادامه رویه فعلی به ضرر وی خواهد بود و‌زمینه خروجش از نظام را فراهم می کند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید