عناصر ری استارت اقدام غیرقانونی انجام دهند با آنها برخورد می‏‎کنیم

معاون امنیتی استاندار تهران گفت: اگر عناصر گروه ری استارت در روزهای پایانی سال و مراسم چهارشنبه سوری دست به اقدامات غیر قانونی بزنند، با آنان برخورد می‌کنیم.

به گزارش سایت بازخوان به نقل از باشگاه خبرنگاران، «محسن همدانی» معاون امنیتی استاندار تهران با بیان اینکه در یک ماه گذشته تعداد زیادی از عناصر گروه ری استارت در تهران بازداشت شده‌اند، گفت: اگر وابستگان این گروه در روزهای پایانی سال و مراسم چهارشنبه سوری دست به اقدامات غیر قانونی بزنند، با آنان برخورد می‌کنیم.

معاون امنیتی استاندار تهران با اشاره به اینکه جلسات مختلفی با حضور دستگاه‌های امنیتی و انتظامی درباره برقراری نظم و امنیت عمومی در روزهای پایانی سال برگزار شده است، افزود: در این جلسات نظارت‌ها و کنترل‌ها را مرور می‌کنیم و تصمیمات اتخاذ شده را در دستور کار قرار می‌دهیم.

 وی خاطرنشان کرد: در چهارشنبه پایان سال نباید اقدامی صورت بگیرد که خطر جانی داشته باشد و نیروی انتظامی در این زمینه ماموریت دارد تا با اینگونه مسائل با تمام قوا برخورد کند و به همین دلیل ساز و کار مشخصی پیش بینی شده و این نیروها در سطح شهر مستقر می‌شوند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید