فراخوان شرکت در مزایده املاک مازاد بانک کارآفرین

فراخوان-شرکت-در-مزایده-املاک-مازاد-بانک-کارآفرین

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین شرایط و نحوه شرکت در مزایده به این شرح است:

۱٫  مبلغ سپرده شرکت در مزایده معادل ۲۰% مبلغ پایه مزایده مندرج در آگهی است که باید توسط متقاضی به حساب مورد اشاره در برگ شرایط مزایده (قابل پرداخت در تمامی شعب بانک کارآفرین) واریز شده و اصل رسید آن با قید ردیف و مشخصات ملک انتخابی، همراه با سایر اسناد و مدارک تحویل شود.

۲٫  متقاضیانی که جهت دریافت اسناد مزایده به صورت حضوری به بانک مراجعه می‌نمایند، باید مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ ریال را به حساب مندرج در برگ شرایط مزایده واریز نموده و رسید آن را ضمیمه نمایند.

۳٫  بانک در قبول یا رد یک یا تمامی پیشنهادات مختار است.

۴٫  کلیه املاک مربوطه با وضع موجود و شرایط روز ملک به فروش می‌رسند. بانک تعهدی از بابت هرگونه طرح احتمالی املاک (مطروحه از جانب شهرداری) نخواهد داشت و خریدار شخصاً مسئول می‌باشد.

۵٫  در مواردی که سهم‌الشرکه به صورت مشاعی واگذار می‌گردد، بانک هیچ گونه مسئولیتی در قبال افراز سهم مشاعی و اخذ سند تفکیکی ندارد و خریدار شخصاً مسئول می‌باشد.

نحوه دریافت بهای مورد معامله

الف) پرداخت نقدی: معادل ۵۰% بهای مورد معامله ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ اعلام نتایج بازگشایی پاکت‌ها و مابقی ثمن معامله پس از اخذ استعلامات مربوطه از مراجع ذیربط (همزمان با انتقال قطعی مورد معامله و تحویل ملک به خریدار در دفتر اسناد رسمی) دریافت می‌گردد.

ب) نقد و اقساط: معاد ۵۰% بهای مورد معامله همزمان با انعقاد قرارداد و ۵۰% به صورت اقساط (حداکثر ۲۴ ماهه با نرخ سود اجاره به شرط تملیک مقرر) دریافت می‌گردد.

ج) پیش فروش: معادل ۵۰ % بهای معامله نقداً همزمان با انعقاد قرارداد، ۴۵% همزمان با تحویل ملک (۷ ماه بعد) و ۵% همزمان با انتقال سند دریافت می‌گردد.

توجه: در شرایط مساوی بودن قیمت پیشنهادی، تقاضای نقدی برای کلیه املاک در اولویت می‌باشد.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر از وضعیت مورد واگذاری، بازدید و دریافت برگه شرایط مزایده می‌توانند از تاریخ انتشار آگهی تا ساعت ۱۴:۰۰ روز یکشنبه ۱۸ تیرماه در ساعات اداری ( ۸ صبح تا ۱۵ بعدازظهر) درخصوص املاک تهران به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، روبروی درب اصلی  پارک ملت، خیابان ناهید غربی، پلاک ۹۷، ساختمان مرکزی بانک کارآفرین، طبقه سوم (اداره املاک و قراردادها) مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن‌های ۲۶۲۱۴۹۷۵-۰۲۱ و ۶- ۲۶۲۱۵۱۴۴-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

همچنین درخصوص املاک سایر شهرستان‌ها جهت کسب اطلاعات بیشتر از وضعیت مورد واگذاری، به محل استقرار املاک عرضه شده (به شرح مندرج در فرم شرکت در مزایده) مراجعه نمایند.

متقاضیان باید پیشنهادات خود را تا تاریخ اعلام شده از طریق پست به آدرس تهران، صندوق پستی ۴۶۵۹-۱۵۸۷۵ ارسال نموده و یا حضوراً به نشانی ساختمان مرکزی بانک کارآفرین تحویل داده و رسید دریافت نمایند.

دریافت مشخصات املاک و فرم شركت در مزایده

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید