فردی از اصلاح‌طلبان برای دیدار با رهبری معرفی نشده است

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: انتخاب محمد صدر و موسوی خوئینی‌ها برای دیدار با رهبری صحت ندارد.

به گزارش سایت بازخوان به نقل از خبرگزاری ایسنا، محسن رهامی درباره پیشنهاد معرفی محمد صدر و موسوی خوئینی‌ها از جانب اصلاح‌طلبان برای دیدار با مقام معظم رهبری اظهار کرد: این موضوع باید در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان یا شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مطرح شود که تاکنون چنین پیشنهاداتی آنجا مطرح نشده است.

وی در ادامه افزود: معرفی این دو نفر نظر شخصی عبدالله ناصری بوده است و شاید در محفلی مطرح شده باشد. به نظر من مهمتر از انتخاب افراد از سوی اصلاح‌طلبان، این است که آیا مقام معظم رهبری حاضرند با این افراد دیدار کنند یا خیر. اواخر اردیبهشت هم که من و منتجب‌نیا به دیدار ایشان رفتیم، نماینده اصلاح‌طلبان نبودیم بلکه به عنوان بخشی از اصلاح‌طلبان به دیدار ایشان رفتیم.

اخیرا عبدالله ناصری در گفت‌وگویی مطرح کرد: اصلاح‌طلبان از دیدارهای پیوسته آقای جهانگیری به عنوان یک چهره شاخص اصلاح‌طلب با رهبری استقبال می‌کنند. اما اینگونه نبوده است که جایی تصمیم‌گیری شود که آقای جهانگیری نقش این رابط را ایفا بکند یا نکند. جبهه اصلاحات چه از ملاقات‌های آقای جهانگیری و چه از ملاقات‌های آقای موسوی خوئینی‌ها استقبال می‌کند. حتی اخیرا هم توصیه شده است که دکتر محمد صدر با توجه به انتصاب‌شان از سوی رهبری در مجمع تشخیص مصلحت تقاضای ملاقات و گفت‌وگو با رهبری داشته باشند. اصلاح‌طلبان، چون جمع‌بندی‌شان این است که در این شرایط جامعه باید به سمت تفاهم و آشتی ملی برود حتما از همه گفت‌وگوها استقبال می‌کنند. 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید