لاریجانی: آمریکایی ها هزینه خواهند داد

لاریجانی: آمریکایی-ها-هزینه-خواهند-داد

به گزارش بازخوان به نقل از تسنیم، علی لاریجانی ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان گیلان با محوریت شهیدان انصاری و نورانی‌ اظهار داشت: شهید انصاری در وصیت خود می‌گوید هر وقت خبر شهادت من را شنیدید مطمئن باشید به دو جای بدنم شلیک شده یکی قلبم برای خدا و مغزم برای خدا.

رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام داشت: شهید انصاری در راه انقلاب جان خود را از دست داد و اگر انسان قلبش برای مردم و ذهنش برای خدا باشد کارها به‌خوبی پیش می‌رود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سال‌ها تروریسم در منطقه پشتیبانی شد تاکید کرد: هدف از پشتیبانی تروریسم ضربه زدن به ایران و لنگ کردن ایران بود و این پشتیبانی از تروریسم مربوط به دو سال اخیر نیست و مربوط به چند دهه است.

وی با اشاره به مسئله‌سازی اخیر آمریکا در مورد تحریم‌های ایران اذعان داشت: شاید تصور این باشد که سنگ‌اندازی‌های جدید برای ما ایجاد کنند ولی همه این‌ها راه حل دارد و این طور نیست برای ما هزینه ایجاد کنند و خودشان بی‌هزینه بمانند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ضعف‌هایی در مسائل درونی کشور داریم خاطرنشان کرد: ایران ظرفیت بالایی در عرصه‌های مختلف دارد و ظرفیت ایران برای اسلام پذیری زیاد است.

لاریجانی به ظرفیت استان گیلان در پتروشیمی اشاره کرد و اعلام داشت: باید بخش خصوصی در این زمینه پای کار بیاید و ما در مجلس می‌توانیم از کمک صندوق توسعه در این زمینه استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه ایران باید سرمایه‌گذاری نفت در دریای خزر را شروع کند اظهار داشت: دلیلی ندارد دیگران در دریای خزر در حوزه نفت سرمایه‌گذاری کنند و ایران شروع نکند و همچنین الحاق فرودگاه گیلان به منطقه آزاد انزلی کار خوبی است.

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید