مبلغ ۲هزار میلیارد ریال اعتبار توسط پست‌بانک‌ایران به طرح‌های اشتغالزای روستائی اختصاص یافته است

مبلغ-2هزار-میلیارد-ریال-اعتبار-توسط-پست‌بانک‌ایران-به-طرح‌های-اشتغالزای-روستائی-اختصاص-یافته-است

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی پست‌بانک‌ایران، مهندس قنبری معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه بررسی راهکارهای توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل اظهارداشت: پست‌بانک‌ایران بعنوان بانک عامل صندوق توسعه‌ملی مبلغ ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار را جهت اشتغالزائی و توسعه مناطق محروم‌روستائی اختصاص داده است.
وی در این جلسه ضمن اعلام خبر فوق و ارائه عملکرد ادارات و حوزه‌های تابعه وزارت گفت: راه اندازی و نصب ١٠٠٠دستگاه خودپرداز (ATM) توسط این بانک‌ درسطح کشور بویژه در روستاها نشان از همسوئی پست‌بانک‌ایران با دولت الکترونیک و توسعه فرهنگ بانکداری الکترونیک در مناطق مذکور است.
قنبری با اشاره به عاملیت این بانک بعنوان بانک عامل صندوق توسعه ملی، خواستار معرفی طرح‌های دارای توجیه اقتصادی به کارگروه‌های مربوطه و پست‌بانک‌ایران جهت اشتغالزائی و توسعه اقتصادی شد. 
فریدون بابایی فرماندار شهرستان خلخال در این جلسه ضمن قدردانی از دستاوردهای پست‌بانک‌ایران بعنوان گسترده‌ترین خرده بانکدار کشور و خدمات‌رسانی چشمگیر آن در نقاط محروم و روستائی اظهارداشت: این بانک در حوزه روستائی بسیار فعال عمل کرده و همواره حامی اشتغال‌زائی روستائی بوده است. 
وی در ادامه آمادگی فرمانداری جهت حمایت از این بانک در راستای راه‌اندازی و فعال نمودن دفاتر غیرفعال مستعد در روستاهای بزرگ که جزو درخواست‌های بخشداران و دهیاران است را اعلام نمود و خواستار حمایت بخش دولتی و خصوصی از این بانک جهت خدمت به روستائیان شد.
همچنین شاپور ابری مدیر شعب پست‌بانک استان اردبیل در این جلسه ضمن تشریح فعالیت‌ها ودستاوردهای بانک و ارائه عملکرد پست بانک استان، گزارش مبسوطی از خدمات بانکی ارائه شده در باجه‌های بانکی شهری و روستائی مطرح و حمایت همه جانبه از پست بانک جهت تخصیص اعتبارات از محل صندوق توسعه ملی در راستای اعطای تسهیلات اشتغالزا و درنتیجه حمایت از کسب و کارهای خرد در مناطق محروم و دور دست را لازم و ضروری دانست و قول هرگونه مساعدت و همکاری در این خصوص را اعلام نمود.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید