مجمع عمومی سالیانه کانون بازنشستگان بانک توسعه تعاون برگزار گردید

مجمع-عمومی-سالیانه-کانون-بازنشستگان-بانک-توسعه-تعاون-برگزار-گردید

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، سید باقر فتاحی عضو هیئت‌مدیره بانک ضمن تقدیر از تلاش‌های موثر پیشکسوتان بانک توسعه تعاون، بازنشستگان را گنجینه ارزشمند بانک دانست و بابیان اینکه پیگیری مسائل معیشتی و رفاهی بازنشستگان در چارچوب قانون در دستور کار هیئت‌مدیره بانک قرار دارد، افزود: مدیران فعلی بانک، به‌عنوان فرزندان بازنشستگان و خدمتگزار آن‌ها تلقی می‌شوند که ان‌شاءالله امیدوارم خداوند توفیق دهد با سربلندی این مسئولیت را انجام دهیم.

وی افزود: بازنشستگی اتفاق مهمی در طی زندگی هر انسانی است که می‌توان آن را، دوران زندگی بدون اشتغال دانست.بازنشستگان سرمایه بانک می‌باشند که در طی زمان  اشتغال زحمات زیادی را متحمل شده‌اند.

 فتاحی همچنین کانون بازنشستگی را مکمل بانک عنوان کرد و خواستار انتقال دانش تخصصی و تجربیات بازنشستگان در بحث وصول مطالبات، ارزیابی و نظارت از طریق کانون شد.

در ادامه رسول ارجمند مدیر امور منابع انسانی ضمن خوش‌آمد گویی و تقدیر از همکاران بازنشسته گفت: استفاده از تجربیات همکاران بازنشسته در راستای اهداف بانک و جلوگیری از خروج این تجربیات از مسائلی است که باید مدنظرقرارگیرد.

گفتنی است در پایان عملکرد این کانون توسط بازرسان مطلوب ارزیابی شد و با برگزاری انتخابات، محمود محمدنژاد به‌عنوان بازرس اصلی و محمدحسن حسن پناه به‌عنوان بازرس علی‌البدل به مدت یک سال انتخاب گردیدند.

شایان‌ذکر است در این مجمع، کارکنان پیشکسوت بانک به‌صورت مستقیم و بی‌واسطه مسائل و مشکلات معیشتی خود را مطرح و از توجه و اهتمام حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک در خصوص رفع مشکلات بازنشستگان قدردانی کردند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید