محسن هاشمی در گفت‌وگو با خبرفوری: به احترام اکثریت خواستم نامم برای گزینه شهرداری طرح نشود

محسن-هاشمی-در-گفت‌وگو-با-بازخوان:-به-احترام-اکثریت-خواستم-نامم-برای-گزینه-شهرداری-طرح-نشود

محسن هاشمی در گفتگو با بازخوان در خصوص شرکت نکردن به عنوان شهرداری اعلام کرد: برای احترام به نظر اکثریت شورا، خواستم که نامم بعنوان گزینه شهرداری طرح نشود.

منتخب شورای شهر تهران همچنین ادامه داد: باتوجه به اینکه اکثریت اعضای شورا ،تمایل داشتند که در بررسی گزینه های شهرداری تهران ، فردی از درون شورا مطرح نباشد ، امروز قبل از رای گیری از همکاران خود در شورا ، درخواست کردم که فردی نام بنده را بعنوان گزینه شهرداری تهران مطرح نکند.

محسن هاشمی رفسنجانی افزود:همانگونه که بارها تاکید کرده ام، شورای شهر یک فعالیت جمعی است و حفظ انسجام شورا مهمترین اصل برای کارایی آن است. از این رو با توجه به تمایل اکثریت شورا مبنی بر عدم طرح نام اعضای شورا، بعنوان گزینه های شهرداری تهران، برای احترام به نظر همکاران این اقدام را انجام دادم.

هاشمی تاکید کرد: براساس رای گیری بعمل آمده گزینه هایی که بیشترین آرا را بدست آورده اند ، برنامه خود را به شورای منتخب ارائه خواهند داد تا شورا از میان آنان فردی را انتخاب کند.

وی درخصوص جزییات جلسه امروز شورای شهر و روند انتخاب شدن شهردار اعلام کرد: همچنان معتقدم برنامه محوری بجای شخص محوری ، باید در دستور کار شورا قرار گیرد و ابتدا برنامه شورای منتخب برای مدیریت شهری تدوین شده ومتناسب با برنامه، مجری انتخاب گردد اما با توجه به نظر اکثریت، ابتدا گزینه های اصلی مشخص شدند تا آنها برنامه خود را به شورا ارائه کنند وسپس شورا انتخاب کند.

بازخوان پیش از این ۱۶ گزینه اصلی برای شهرداری تهران را مطرح کرده بود که امروز این تعداد به ۷ نفر رسید اینجا بخوانید

البته گفته می شود که نجفی جدیترین گزینه برای شهرداری تهران مطرح شده است و هاشمی رفسنجانی هم به عنوان گزینه جدی برای ریاست شورای شهر تهران مطرح شود اینجا بخوانید

پیشتر نیز محسن هاشمی رفسنجانی درخصوص تغییراتی که باید در شهرداری تهران ایجاد شود با بازخوان مصاحبه کرده بود اینجا بخوانید

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید