مدیران بانک مهر اقتصاد پاسخگوی مشتریان در مرکز ارتباط مهر می شوند

مدیران-بانک-مهر-اقتصاد-پاسخگوی-مشتریان-در-مرکز-ارتباط-مهر-می-شوند

به گزارش بازخوان به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد، مدیران ارشد بانک در راستای تکریم ارباب رجوع و آشنایی بیشتر با نیازها و خواسته های مشتریان و سپرده گذاران با حضور در مرکز ارتباط مهرِ بانک مهر اقتصاد به صورت مستقیم پاسخگوی سوالات و ابهامات هموطنان عزیز در سراسر کشور هستند.

بر اساس این گزارش زمان بندی این برنامه بدین ترتیب اعلام می شود: شنبه ۱۷/۴/۹۶ معاون طرح و توسعه، یکشنبه ۱۸/۴/۹۶ معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات، دوشنبه ۱۹/۴/۹۶ معاون اعتبارات و بین الملل، سه شنبه ۲۰/۴/۹۶ معاون مالی، چهارشنبه ۲۱/۴/۹۶ معاون حقوقی و وصول مطالبات، شنبه ۲۴/۴/۹۶ مدیریت کل بازرسی و حسابرسی، یکشنبه ۲۵/۴/۹۶ رئیس اداره امور شعب غرب استان تهران، دوشنبه ۲۶/۴/۹۶ رئیس اداره امور شعب شرق استان تهران و یکشنبه ۱/۵/۹۶ معاون پشتیبانی و مهندسی بانک از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱:۳۰ در این مرکز حضور دارند.

گفتنی است با توجه به اینکه مشتریان از بزرگ ترین سرمایه های بنگاه های اقتصادی محسوب می شوند بانک مهر اقتصاد برنامه های متعددی در زمینه افزایش پاسخگویی، رضایتمندی و وفاداری مشتریان اجرا نموده که طرح سنجش میزان رضایتمندی مشتریان، ایجاد باشگاه مشتریان، راه اندازی مرکز ارتباط مهر، پرداخت مابه التفاوت سود قطعی و علی الحساب به سپرده گذاران از جمله اقداماتی است که در حوزه تکریم ارباب رجوع صورت گرفته است.    

مشتریان گرامی می توانند با شماره ۸۹۸۹-۰۲۱ مرکز ارتباط مهر بانک مهر اقتصاد تماس حاصل نمایند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید