مشخص شود چه کسی به فرمانده وقت نیروی انتظامی اجازه داد نفت بفروشد!

مشخص-شود-چه-کسی-به-فرمانده-وقت-نیروی-انتظامی-اجازه-داد-نفت-بفروشد!

به گزارش بازخوان به نقل از ایلنا، به گفته جعفر زاده ایمن آبادی، فرمانده وقت نیروی انتظامی احتمالا با مجوز و یا حتی شاید بدون مجوز محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهوری سابق اجازه پیدا کرده كه برای تأمین بخشی از هزینه‌های نیرو، نفت بفروشد! این موضوع که یک فرمانده پلیس پایش به تخلفات نفتی باز شود به اندازه کافی نگران‌کننده هست اما آنچه بر حساسیت موضوع می‌افزاید این است که ظاهرا ما هنوز به درستی نمی‌دانیم پرونده تخلفات نفتی در دوران محمود احمدی‌نژاد و زمانی که در اثر پرونده هسته‌ای و تحریم‌های اعمال‌شده فروش نفت ایران با محدودیت‌های ویژه‌ای روبه‌رو بود، چه ابعاد گسترده‌ای دارد. مشهورترین نام در این میان بابک زنجانی است که بنا به گفته وزیر نفت با اصل و فرع پول حدودا ٤‌میلیارد دلار پول نفت بدهکار است.
جعفرزاده‌ایمن‌آبادی در پاسخ به سوالی درباره این‌که چرا نامی از مقام ارشد نیروی انتظامی که در این پرونده با حکم انفصال از خدمت روبه‌رو شده، به میان نمی‌آید، گفت: در پرونده‌ای که در مجلس مورد بررسی قرار گرفت، نامی از فرد خاصی به میان نیامده اما گفته شده فرمانده وقت نیروی انتظامی مرتکب این تخلفات شده است. نماینده مردم رشت می‌گوید: به هر تفسیر روز پنجشنبه گذشته خبر انفصال از خدمت یکی از مسئولان ارشد سابق نیروی انتظامی به دلیل بدهی نفتی نیز انتشار یافت که نشان می‌دهد نیروی انتظامی بیش از ۶۰۰‌میلیارد تومان به دولت بدهی داشته است. جعفرزاده ایمن‌آبادی در عین ‌حال تصریح کرد: البته پرونده تخلفات نفتی در دولت احمدی‌نژاد بسیار مفصل‌تر از آن چیزی است که اکنون مورد بررسی قرار گرفته و هم‌اکنون صرفا تنها به نیروی انتظامی اشاره شده است. او می‌گوید: باید مشخص شود که چه کسی اجازه چنین اقداماتی را داده است! چرا با احمدی‌نژاد برخورد نمی‌شود؟! آیا بیش از آنچه لازم بوده برای احمدی‌نژاد هزینه داده و خرج کرده‌اند؟! همه این مسائل باید مشخص شود.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید