معاون بورس اوراق بهادار تهران : توقف یک نماد بورسی باعث اعتراضات امروز تالار شیشه ای ؛ اعتراض به کلیات بازار کذب است

معاون-بورس-اوراق-بهادار-تهران-:-توقف-یک-نماد-بورسی-باعث-اعتراضات-امروز-تالار-شیشه-ای-؛-اعتراض-به-کلیات-بازار-کذب-است

علی صحرایی معاون بورس اوراق بهادار تهران در گفت و گو با خبرنگار بازخوان عنوان کرد: امروز تعدادی از سهامداران شرکت کنترل سازی به پیش بینی های مدیران شرکت کنترل سازی نسبت به عدم محقق شدن پیش بینی ها اعتراضاتی در پی داشت.

وی تاکید کرد: در حال حاضر نماد معاملاتی این شرکت متوقف است که باعث اعتراض سهامداران شده و این اعتراض هم حق این افراد بوده چون متحمل ضرر شده اند و این اعتراضات هم مسالمت آمیز بوده است

او گفت: بازار سرمایه  پرونده این مدیران و شرکت کنترل سازی را به مراجع قضایی ارسال کرده و این پرونده درحال رسیدگی است و هر زمان حکم قضایی صادر بشود این شرکت می بایست خسارات را پرداخت کند و سهامداران می توانند طبق قانون ۵۲ بازار ادعای خسارت کنند.

صحرایی خبر اعتراض سهامداران به کلیت بازار سرمایه را تکذیب کرد و اظهار داشت: اعتراضات این این افراد نسبت به عملکرد مدیریت شرکت کنترل سازی بوده و خبرهای منتشره در خبرگزاری ها در خصوص اعتراض سهامداران به کلیت بازار سرمایه کذب است و فقط اعتراضات امروز به یک نماد بورسی و عملکرد مدیریت شرکت کنترل سازی بوده است.

در ادامه معاون بورس اوراق بهادار تهران گفت: بورس فعال بوده و تا ساعت ۱۲:۳۰ باز بوده است و ارزش معاملات با توجه به اینکه بعد از تعطیلات بوده افزایش خوبی داشته است.  

 

در این زمینه بیشتر بخوانید:

 سهامداران معترض بورس را به هم ریختند + عکس و فیلم

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید