مقام محلی آمریکای: همه مسلمانان را بکشید/شهرهایشان را با بمب اتم ویران کنید

مقام-محلی-آمریکای:-همه-مسلمانان-را-بکشید/شهرهایشان-را-با-بمب-اتم-ویران-کنید

به گزارش بازخوان به نقل از فارس، یکی از مقامات محلی در ایالت میشیگان، پس از جنجالی شدن نوشته‌هایش در فیسبوک در خصوص مسلمانان، از مواضع خود دفاع کرد و حاضر به عذرخواهی نشد.

آنطور که ای‌بی‌سی نیوز گزارش داده، «جف سیتینگ» که به عنوان دهدار در روستای «کالکاسکا» در ۳۷۰ کیلومتری شمال‌غربی دیترویت مشغول بکار است، چندی پیش در صفحه خود در فیسبوک نوشته بود که باید همه مسلمانان را «تا آخرین نفر» کشت و از سلاح‌های هسته‌ای برای از بین بردن ۱۰ شهر بزرگ مسمان‌نشین جهان استفاده کرد.

پس از آنکه یکی از ساکنان محلی روستا به نام «سیندی اندرسون»، نوشته‌های آقای دهدار را در فیسبوک دید، کمپینی برای مجبور کردن جف سیتینگ به عذرخواهی راه انداخت ولی این مقام محلی در پاسخ گفته: «به کسی عذرخواهی بدهکار نیستم.»

خانم اندرسون خطاب به سیتینگ نوشته بود که «شما برای آنکه نماینده همه باشید در انتخابات شرکت کردید، نه فقط برای اینکه نماینده سفیدپوست‌های غیرمسلمان باشید.»

سیتینگ گفته که کارش بر اساس الحاقیه شماره یک قانون اساسی آمریکاست و کسانی که با وی مخالفت می‌کنند، در حقیقت مخالف «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا هستند و حالا می‌خواهند وی را به جرم حمایت از ترامپ از کار برکنار کنند.

سیتینگ در روستای خودشان یک هتل دارد و روی دیوار هتل نوشته «برای ترامپ دعا کنید.»

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید