مقصد احتمالی طارمی همه را غافلگیر می‌کند؟

مقصد-احتمالی-طارمی-همه-را-غافلگیر-می‌کند؟

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرفوری؛ مهدی طارمی این‌روزها همچون فصل گذشته در همین مقطع با اقدامات خود خبرساز شده و ممکن است مانند قبل در نهایت تیمی را برای آینده فوتبال خود انتخاب کند که باعث تعجب همگان شود.

خیلی‌ها تیم آینده طارمی را یونانی می‌دانند و حتی دو باشگاه از این کشور حاضر شده‌اند که پول رضایت‌نامه این بازیکن را به باشگاه پرسپولیس بدهند اما شاید او سر از یک تیم قطری دربیاورد.

طارمی در یک صورت راهی یک تیم یونانی خواهد شد که با او قرارداد یک‌ساله ببندند اما تیم‌های خواهان او از این کشور فقط حاضرند در صورت عقد قرارداد ۳ ساله او پول رضایت‌نامه‌اش را بدهند. با توجه به این قضیه شاید شماره ۹ پرسپولیس تصمیم بگیرد برخلاف میل باطنی‌اش با یک تیم قطری قرارداد ببندد؛ تیمی که هم پول رضایت‌نامه طارمی را به پرسپولیس بدهد و هم در ازای یک فصل حضور او در این تیم، دستمزد قابل توجهی هم به طارمی پرداخت کند.

طارمی در مذاکرات روز گذشته‌اش (روز سه‌شنبه) با مسئولان باشگاه پرسپولیس خیلی سعی کرد تا مبلغ رضایت‌نامه خود را پایین بیاورد تا بتواند راهی یک تیم اروپایی شود اما علی‌اکبر طاهری بر سر همان مبلغ قبلی (یک میلیون یورو) اصرار کرد و با توجه به این قضیه ممکن است طارمی تصمیمش را تغییر دهد و راهی فوتبال قطر شود، هر چند او بارها اعلام کرده است علاقه‌ای برای رفتن به تیم‌های عربی ندارد و چه بسا اگر این اتفاق رخ دهد خلاف میل باطنی او باشد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید