منصوریان: قرارداد بازیکنانی که در تست پزشکی موفق نباشند، فسخ می‌شود/اسپانسر یک میلیارد تومان ضرر کرد

منصوریان:-قرارداد-بازیکنانی-که-در-تست-پزشکی-موفق-نباشند،-فسخ-می‌شود/اسپانسر-یک-میلیارد-تومان-ضرر-کرد

به گزارش بازخوان؛ علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال استقلال درباره اردوی تیمش در ارمنستان گفت: اردوی خوبی بود و توانستیم افکار کادر فنی را با بازیکنان هماهنگ کنیم. زمان بدنسازی ما کامل نبود، چون مسابقات فصل گذشته را دیر به پایان رساندیم و برخی از بازیکنان استراحت به اندازه کافی نداشتند. در مجموع اما، اردوی خوبی بود.
وی در خصوص آخرین وضعیت برگزاری یا عدم برگزاری دربی پایتخت در آلمان، گفت: در ۴۸ ساعت گذشته که با اسپانسر دو تیم در ارتباط بودم تا آخرین لحظه برنامه خودم را هم به آنها اعلام کردم، ما حتی برنامه خودمان از جمله این که چه روزی تمرین می‌کنیم و یا کجا اقامت خواهیم کرد، به آنها اعلام کرده بودیم. ما همه خواسته‌هایمان را با اسپانسر در میان گذاشتیم و حتی اردوی ارمنستان‌مان را هم دو روز زودتر تعطیل کردیم و ۲۵ تیر ماه به تهران برگشتیم. به خود ما گفتند که بازی دربی صد در صد برگزار می‌شود. در حال حاضر هم ۷۲۰۰ بلیط برای این دیدار فروخته شده است، به نظر من باید بازی دربی در آلمان برگزار شود تا به هموطنان‌مان که آنجا زندگی می‌کنند احترام بگذاریم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: من نمی‌دانم که اسپانسر با چه کسی برای برگزاری این دیدار قرارداد بسته، شاید با فدراسیون فوتبال آلمان و شاید هم با ورزشگاه بیله‌فیلد قرارداد بسته‌اند. اگر این بازی برگزار نشود شما ببینید که چه آسیب بزرگی در انتظار ما خواهد بود. در صورت برگزار نشدن بازی حداقل یک میلیارد تومان اسپانسر دو باشگاه ضرر خواهد کرد. ما برنامه‌ریزی خودمان را براساس بازی دربی تنظیم کردیم و به نظر من باید این بازی برگزار شود. ما برای برگزاری این دیدار اعلام آمادگی کردیم، همه جای دنیا از این بازی‌ها برگزار می‌شود، اما نمی‌دانم در کشور ما چرا این بازی‌ها را سخت می‌گیرند.نمی‌دانم چرا در این موضوعات در کشور ما همه ورود می‌کنند و نظر می‌دهند، همانطور که گفتم من برنامه‌ریزیم را براساس برگزاری این بازی انجام دادم. اگر می‌دانستیم این بازی کنسل می‌شود ۳-۴ روز بیشتر در ارمنستان می‌ماندیم و از امکانات کمپ ایروان استفاده می‌کردیم. ما به اسپانسر اعلام کردیم که آماده برگزاری این بازی هستیم، اما این که یک روز می‌گویند برگزار می‌شود و فردایش می‌گویند برگزار نمی‌شود ما را آزار می‌دهد. ما هم مثل شما ۲-۳ روز است که نمی‌دانیم بازی دربی برگزار می‌شود یا نه. معمولاً صبح‌ها می‌گویند که بازی برگزاری می‌شود و شب‌ها دربی را کنسل می‌کنند.

وی در مورد اینکه در صورت لغو دربی و عدم درآمدزایی، باشگاه استقلال برای پرداخت ۳۰ درصد مطالبات بازیکنان به مشکل می‌خورد، گفت: من با اسپانسر باشگاه تماس گرفته و به او گفتم که آمادگی خودمان را برای حضور در دربی اعلام می‌کنیم. ما در نقل و انتقالات چندین ستاره را جذب کرده و اسکلت فصل گذشته تیم را حفظ کردیم. آسیب ما زمانی آغاز می‌شود که بازیکنان نتوانند پول بگیرند.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: در نیم فصل دوم سال گذشته به دلیل همین مشکلات چند بازیکن را از لیست خارج کرده تا ۴،۵ میلیارد عقب نشینی کنیم. ما نیاز داریم که ۳۰ درصد اولیه قراردادمان را بگیریم. به همین دلیل، آمادگی خودمان را برای حضور در دربی اعلام کرده‌ایم. فضای احساسی فوتبال یک طرف، اما فضای منطقی چیز دیگری می‌گوید. اگر پول نرسد، آسیب می‌بینیم.
منصوریان در خصوص لیست خروج تیمش خاطرنشان کرد: تا ۷۲ ساعت آینده لیست‌ نفرات خروجی را اعلام می‌کنیم تا نام مجتبی جباری و سرور جپاروف به لیست اضافه شود. برگ‌های گذرنامه جپاروف به پایان رسیده و او طبق قوانین ازبکستان مجبور بود به کشورش بازگردد. ما برنامه تمرینی را به او داده و آنلاین در ارتباط هستیم. اعتقاد دارم حضور جباری و جپاروف وزن و پرستیژ تیم را بالا برده است.
وی در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه در این مقطع خروج بازیکنان باعث می‌شود که آنها بدون تیم بمانند، گفت: فوتبال حرفه‌ای است. اگر قرار باشد در فضای احساسات باشیم، نباید کسی را خارج کرده و ورودی داشته باشیم. من نمی‌توانم برای کسی صبر کنم. فوتبال حرفه‌ای شده و فضا را نمی‌توان عاطفی پیش برد. فضای فوتبال بی‌رحم است و اگر قرار باشد این گونه نباشیم، باید به ۲۵ سال پیش بازگردیم که خیلی از اتفاقات رفاقتی پیش می‌رفت. برای ما فضای لبخند روی لب‌های هواداران مهم است.
سرمربی تیم فوتبال استقلال در رابطه با حرف‌وحدیث‌های بوجود آمده در مورد مصدومیت‌های مجتبی جباری تصریح کرد: مجتبی چند سال در قطر بازی کرد. این فضا به دلیل عقبه او بوجود آمده و حساسیت‌ها صرفا به خاطر اوست. همه بازیکنان باید در تست پزشکی شرکت کنند و اگر موفق نباشند، قراردادشان را فسخ می‌کنیم. مجتبی در ارمنستان پلکانی تمرین و اعضای کادر فنی برای او برنامه‌ریزی کرد. او امسال با ما بدنسازی را انجام داد. پانزده دقیقه هم به جپاروف در دیدار تداکاتی بازی دادیم که خوب و با کیفیت بازی کرد. قصد داریم جباری همان بازیکنی شود که هوادار با شنیدن نام او ذوق زده شود. این موضوع صرفا به خاطر جباری نیست، اما هر بازیکنی تست‌های پزشکی را با موفقیت نگذراند، تابع گروه پزشکی بوده و تمکین می‌کنیم. با این وجود، نباید تنها روی جباری دست گذاشت و فضای ایجاد شده برای بازگشت او را به سمت تلخی برد.
منصوریان در خصوص عدم حضور دکتر کاوه ستوده در اردوی ارمنستان گفت: ظرف ۴۸ تا ۷۲ ساعت آینده در خصوص کادر پزشکی به فضای دیسیپلین می‌رسیم. دکتر نوروزی از خانواده استقلال است، اما فضا برای ستوده به خاطر نیامدنش به ارمنستان سخت شد. اینجا استقلال است و همه برای این تیم کار کرده و برای کسی کار نمی‌کنیم. بحث دکتر نوروزی سر جای خود است. اختلافی به خاطر جباری پیش آمد که حل می‌شود، اما فضا برای ستوده سخت شد و قطع به یقین به استقلال بازنمی‌گردد.
وی در مورد دیدار تدارکاتی استقلال با توجه به احتمال لغو دربی عنوان کرد: به اسپانسر باشگاه گفته‌ام که برای بازی پنجشنبه آماده هستیم، اما اگر بگویند لغو شده است، روز جمعه یک دیدار تدارکاتی برگزار خواهیم کرد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید