مهاجم جوان قراردادش را با استقلال ثبت کرد/ قائدی: محرومیتم ربطی به من ندارد

مهاجم-جوان-قراردادش-را-با-استقلال-ثبت-کرد/-قائدی:-محرومیتم-ربطی-به-من-ندارد

به گزارش بازخوان؛ مهدی قائدی که به تازگی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به خاطر عدم همراهی تیم امید محروم شده امروز (دوشنبه) با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قراردادش را با استقلال ثبت کرد.

قرارداد قائدی ۳ ساله است و او با پیراهن ۱۶ برای آبی‌پوشان بازی خواهد کرد. او پس از ثبت قرارداد سه ساله‌اش با استقلال در هیئت فوتبال گفت: شرایط استقلال بسیار خوب است و خوشحالم به تیم محبوبم آمده‌ام. قرار است در روزهای آینده خانواده‌ام به تهران بیایند و باشگاه هم پیگیر کارهاست.

او در مورد کار کردن با علیرضا منصوریان عنوان کرد: منصوریان مربی خوب است و تمرینات خوبی را انجام می‌دهد. امیدوارم فصل خوبی را سپری کنیم. باید تفکر ما حرفه‌ای باشد و در قالب تیم قرار بگیریم. با این تمرینات می‌توانیم نوید روزهای خوبی برای استقلال بدهیم.

هافبک – مهاجم جوان استقلال گفت: بازیکنان باتجربه واقعا هوای بازیکنان جوان را دارند و از این بابت بسیار خوشحالم.

قائدی در خصوص اینکه می‌تواند در ترکیب جایی داشته باشد، گفت: این موضوع بستگی به نظر سرمربی دارد و من باید تمرین کنم.

او در واکنش به محرومیتش از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل عدم حضور در اردوی تیم فوتبال امید گفت: این موضوع به من ارتباطی ندارد و باشگاه پیگیر این مسئله است.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید