موشک های دور برد ایران در سوریه/ روسیه و کره شمالی وارد بازی شدند

موشک-های-دور-برد-ایران-در-سوریه/-روسیه-و-کره-شمالی-وارد-بازی-شدند

پایگاه آمریکایی “واشنگتن فری بیکن” (Washington Free Beacon)، با انتشار گزارشی تحت عنوان “ایران در حال ساخت موشک های بالستیک دوربرد در سوریه است” به گمانه زنی در این رابطه پرداخته است.

در این گزارش آمده است:
«گفته شده است که ایران به دنبال ساخت موشک های دوربرد در یکی از کارخانه های تسلیحاتی سوریه است. بر اساس برخی گزارشات محلی، روسیه و کره شمالی نیز در پیشبرد این اقدام همکاری دارند.

برخی رسانه های متعلق به معارضان سوری اخیرا به انتشار گزارشاتی در این رابطه پرداخته و تصاویری از این کارخانه تسلیحاتی که ادعا شده است تحت کنترل مستقیم ایران قرار دارد را منتشر کرده اند.

پیش از این نیز گزارشاتی در رابطه با ساخت تاسیسات فناوری موشک های بالستیک پیشرفته در سوریه توسط ایران به درخواست بشار اسد، رئیس جمهور این کشور، منتشر شده بود که گزارشات جدید تاکیدی بر آن ها است.

بر اساس گزارش ها، بشار اسد نیز اخیرا از این کارخانه ایرانی بازدید به عمل آورده و با کارشناسان تسلیحاتی ایرانی و سوری دیدار کرده است.»

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید