مولاوردی از پیگیری اکانت جعلی توئیتر منتسب به خودش خبر داد

دستیار رئیس جمهور در امور شهروندی گفت؛ پیگیر اکانت جعلی خود در توئیتر هستم.

به گزارش سایت بازخوان به نقل از سایت ایران آنلاین، شهیندخت مولاوردی روز سه شنبه در حاشیه همایش امید اجتماعی در جمع خبرنگاران درباره خبری در یک سایت مبنی بر اینکه اکانت جعلی توییتر توسط شخص مولاوردی کنترل می‌شود، گفت: فقط میتوانم ابراز تاسف کنم که به ذهنشان چنین تحلیل هایی می‌رسد.

مولاوردی پیش از این در صفحه توییتر خود، طراحان سناریوی ساخت اکانت جعلی را به رعایت اخلاق شهروندی و اخلاق حرفه ای در فضای مجازی فراخواند.

وی در حاشیه همایش امید همچنین در پاسخ به سوالی درباره اقدام نیروی انتظامی در واکنش به رفتار اعتراضی دختری نسبت به حجاب گفت: رعایت قانون و حقوق شهروندی برای کسانی که حتی قانون را زیر پا گذاشتند نیز الزامی است و ضابطین و پلیس ضرورت دارد آموزش های لازم را دیده باشند و این موضوع را از طریق وزیر کشور پیگیر هستیم.

مولاوردی در ارتباط با با حقوق اقلیت‌های دینی و مساله عضو زرتشتی شورای شهر یزد -سپنتا نیکنام- اظهار کرد: امیدواریم در پرونده به نتیجه‌ای که همه پیگیر آن هستند، برسیم چون روند طولانی شد، شورای عالی استان نیز ورود کرد تا تعیین تکلیف شود پیگیری‌های ما هم ادامه دارد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید