نشست سالانه گروهک منافقین/ از اجاره سیاستمداران تا جمع چهره ها و سخنرانان ضد ایرانی

نشست-سالانه-گروهک-منافقین/-از-اجاره-سیاستمداران-تا-جمع-چهره-ها-و-سخنرانان-ضد-ایرانی

 به گزارش بازخوان، قبل از برگزاری نشست سالانه گروهک منافقین این گروهک با انتشار پیامی در وب سایت خود ادعا کرد: با توجه به حوادث تروریستی دو هفته گذشته در شهرهای مختلف فرانسه و به جهت حفظ جان و امنیت شرکت کنندگان و هواداران، همایش و گردهمایی اعضای خود را لغو می کند. گروهک منافقین به توصیه پلیس فرانسه این همایش را تا اطلاع ثانوی لغو کرده بود.

همایش منافقین در حالی لغو شد که وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و امانوئل مکرون ، رئیس جمهوری فرانسه دیروز در کاخ الیزه دیدار و درباره مسائل دو جانبه و منطقه دیدار و گفتگو کردند.

 

 

اما این کنفرانس سالانه که پیشتر لغو شده بود، با فشارهای عربستان و رژیم اسرائیل با حضور برخی سیاستمداران آمریکایی ، عربستانی  و معارضان سوری خارج نشین در پاریس با طرح ادعاهای پوچ و تکراری برگزار شد.

در کنفرانس منافقین قرار بود چند تن از مقامات و شخصیت های عربستان و آمریکا نیز حضور داشته باشند. بعد از پیروزی های اخیر رزمندگان مقاومت بر تروریست های تکفیری های در عراق و سوریه ، عربستان سعودی به منافقین روی آورده و نشستهای منظم و هماهنگی با سرکرده های این گروهک تروریستی و مقامات سعودی برگزار شده است . اقدامات عربستان درحالی است که ولیعهد جدید عربستان سعودی اخیرا گفته است تلاش می کنیم جنگ را به داخل ایران بکشانیم.

علاوه بر عده ای منافق اجاره ای و اجیر شده، برخی نمایندگان از دو حزب جمهوریخواه و دموکرات کنگره آمریکا، نمایندگانی از اتحادیه اروپا، مسئولان برخی کشورهای عربی از جمله سعودی ها و سران گروهک های تروریستی از جمله معاندان سوریه در این نشست یک روزه حضور داشتند.

گروهک تروریستی منافقین در تلاش بود محمود عباس، رئیس تشکیلات خود گردان فلسطین را به عنوان سخنران ویژه در همایش پاریس دعوت کند. محمود عباس برای یک سخنرانی نیم ساعته در اجلاس شنبه منافقین، یک پیشنهاد ۳۰۰ هزار دلاری از آنها دریافت کرده بود اما ظاهرا این پیشنهاد را نپذیرفته و در این اجلاس شرکت نکرده بود.

طبق بیانیه ادعایی گروهک منافقین این کنفرانس دو رسالت بر عهده دارد؛ نخست تغییر نظام ایران (!) و دوم لزوم توافق همه کشورها برای برقراری صلح و آرامش منطقه ای و بین المللی.

در کنفرانس سالانه گروهک منافقین اشخاص و چهره های ضد ایرانی که در گذشته موضع گیری ها و بغض و کینه خود را به ملت و کشور ایران نشان داده بودند شرکت و سخنرانی کردند که در زیر گزیده ای از صحبت های ضد ایرانی این افراد را می خوانید.

 

 

«جان بولتون» نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل در این نشست مدعی شد: نباید به ایران اجازه داد تا هلال جغرافیایی از ایران تا عراق و سوریه و لبنان را کنترل کند.

جان رابرت بولتون وکیل و دیپلمات آمریکایی در ادامه مدعی شد: ایران نه تنها تهدید هسته ای بلکه تهدیدی برای صلح و امنیت است. رژیم ایران رفتارش را عوض نمی کند و تنها راهکار، تغییر رژیم است. سیاست آمریکا نیز این است که رژیم ایران تغییر پیدا کند.

این سیاستمدار آمریکایی ضد ایرانی از حضور در این نشست ابراز خوشحالی کرد و گفت: تغییر رژیم ایران قابل دسترسی است.

لیندا چاوز مدیر پیشین روابط عمومی کاخ سفید نیز مدعی شد: بهترین راه‌حل در ایران جایگزین کردن رژیم حاکم است. جنبش شما تحت هدایت خانم رجوی تنها جنبشی است که می‌تواند جایگزین این رژیم بشود و بنیادگرایی اسلامی را ریشه کن کند.

دومینک لوفور رئیس مجتمع شهری سرژی پونتوآز و رئیس افتخاری کمیته پارلمانی برای ایران دموکراتیک با تکرار ادعاهای بی اساس گفت:‌ پارلمان فرانسه به ‌طور مستمر برای حقوق بشر در ایران فعالیت می کند و پیوسته رژیم ایران را که عامل بی ‌ثباتی در منطقه است را محکوم می کند.

وی ادامه داد: دولت فرانسه باید روابط خود را با رژیم ایران، مشروط به رعایت حقوق ‌بشر کند.

میشل دو وو کولور نماینده مجلس ملی فرانسه از جنبش امانوئل ماکرون رئیس‌جمهور فرانسه نیز با کوبید بر طبل ادعاهای باطل گفت: من به ‌عنوان نماینده اکثریت جدید پارلمان فرانسه که توسط مردم فرانسه انتخاب شده با شما صحبت می‌کنم.

وی با اشاره به آمار اخیر سازمان عفو بین‌الملل که بیش از ۵۰درصد اعدام های جهان در سال گذشته را در ایران رصد کرده گفت همین آمارها به ما می‌گویند که نباید چشم خود را به روی نقض حقوق بشر در ایران ببندیم.

سناتور آلن نری رئیس کمیته فرانسوی برای ایران دموکراتیک و از اعضای مجلس سنای فرانسه در گردهمایی منافقان و بدخواهان ایران در پاریس گفت: من به نمایندگی از کمیته ملی پارلمان برای ایرانی دموکراتیک و از طرف تمامی مدافعان تاریخی جنبش مقاومت ایران و انبوه شهرداران فرانسوی و دیگر منتخبانی که امروز در این گردهمایی شرکت دارند از شما حمایت میکنم.

صالح قلاب وزیر پیشین تبلیغات اردن با طرح توهمی که همیشه در ذهن خود داشته است تأکید کرد:‌ ما همیشه در آرزوی این هستیم که این گردهمایی را در تهران و دمشق و صنعا جشن بگیریم.

خانم نجات الاسطل نماینده پارلمان و عضو هیأت نمایندگی فلسطین هم با طرح ادعاهای بی اساس گفت: «برای از بین بردن فرقه گرایی توسط رژیم ایران و خشونت و اختلاف مذهبی از شما حمایت می‌کنیم.

سناتور رابرت توریسلی در این تجمع بدخواهان ایران در پاریس گفت: در ایران نام رجوی به معنی آزادی و امید به یک آینده بهتر هست. در مقابل من بزرگترین گردهمایی ایرانیان در جهان هست که امروز صبح بیدار شدند با آزادی سخن گفتند، آزادانه مذهب خودشان را دارند و من افتخار دارم که در این روز همراه شما هستم و بتوانم امروز یکی از اجرا کنند گان این برنامه باشم تا به شما افرادی را از سراسر جهان معرفی کنم که در این مبارزه شریک هستند، دوش به دوش با مردم ایران در حساس ترین لحظات در نبرد برای آزادی. این بزرگترین گردهمایی ایرانیان آزاد در جهان هست.

رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک در ماجرای ۱۱سپتامبر و کاندیدای سابق ریاست جمهوری آمریکا طرح ادعای گفت: بسیار خوشحالم که این گردهمایی روی هشتگ ایران متمرکز است.

نیوت گینگریچ رئیس پیشین مجلس نمایندگان آمریکا و کاندیدای سابق ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۲ هم در سخنرانی خود بر طبل دشمنی همیشگی آمریکا با ایران کوبید و گفت: من امروز به اینجا آمده‌ام تا یک پیام خیلی ساده را به شما برسانم: ایران باید آزاد شود! دیکتاتوری باید نابود شود!

ترکی فیصل با تلاش و تاکید بر تفکرات افراط گرایانه وهابی خود در این گردهمایی ضد ایرانی و انسانی با نشان دادن کینه و بغضی که از امام خمینی و سپاه پاسداران داشت نظرات شجره خبیثه  خود و ولیعهد جوان و جاه طلب تازه به قدرت رسیده کشور را باز تکرار کرد و گفت:‌ رژیم ایران بزرگترین حامی تروریسم در جهان است و با همسایگانش خصومت و دشمنی دارد.

 

 

فیصل که به عنوان رئیس استخبارات عمومی عربستان سعودی (سازمان جاسوسی عمومی) ۱۰ روز قبل از حملات ۱۱ سپتامبر از سمت خود استعفا داده و از حامیان القاعده است  ۲۳ سال عهده دار این سمت بود و از حامیان پولی و مالی گروهک منافقین نیز طی این سالها بشمار می رود گفت: خمینی بنیاد گرایی و ولایت فقیه را برای سرکوب مردم ایران و تفرقه و دشمنی در منطقه تحمیل کرد. سپاه پاسداران باید وارد لیست تروریستی شود. اعدام های سال ۶۷ به‌ عنوان یک لعنت همیشگی باقی خواهد ماند و عاملان آن باید در دادگاههای بین المللی محاکمه شوند.

وزیر امور خارجه کشورمان پیش از بازگشت به تهران در واکنش به نشست گروهک تروریستی منافقین در پاریس، حضور و فعالیت منافقین در فرانسه را نقطه ابهام در روابط ایران و فرانسه عنوان کرد.

 

در همین راستا رسانه های بیگانه در اقدامی از پیش طراحی شده و هماهنگ به پوشش برنامه ضد ایرانی گروهک منافقین در پاریس پرداختند و بعضی از شبکه های بیگانه این مراسم را به صورت زنده پوشش دادند که در زیر میخوانید.

 

 

اسکای نیوز عربی: مریم رجوی در گردهمایی سالانه مقاومت ایران: سرنگونی رژیم ولایت فقیه حاکم بر ایران امری ممکن است

سایت دیپلماتیک آبزرور: گردهمایی عظیم برای یک ایران آزاد؛ دخالت های رژیم ایران در منطقه را متوقف کنید.

واشنگتن تایمز: پخش مستقیم گردهمایی ایران آزاد ـ به پیش با مقاومت ایران، تغییر در دسترس است

تلویزیون العربیه الحدث؛ مریم رجوی:‌ جوانان مجاهدین خلق به مبارزه خود تا سرنگونی رژیم ولایت فقیه ادامه خواهند داد

اسکای نیوز:‌ هیأتهای خارجی به ویژه هیأتهای فرانسوی و بلژیکی و اروپایی تأکید کردند که اندیشه خانم رجوی بر روی تساوی مرد وزن استوار است

اسکای نیوز با پخش مستقیم گردهمایی گزارش داد گردهمایی سالانه اپوزیسیون ایران هم‌اکنون در پاریس در حال برگزاری است.

 

در این زمینه بیشتر بخوانید:

تلاش منافقین برای سخنرانی محمود عباس در اجلاس سالانه ویلپنت

واکنش ظریف به نشست سالانه منافقین در پاریس/ فعالیت منافقین در فرانسه را نقطه ابهام در روابط ایران و فرانسه

 

محمد افصحی

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید