نعمتی در گفت و گو با خبرفوري: دولت عملکرد خوبی در تدوین بودجه داشته است/کمیسیون تلفیق طی روزهای آتی تشکیل می شود

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: دولت در تهیه و تدوین لایحه بودجه ۹۷ رویکرد قابل قبولی داشته است.

بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت و‌ گو‌ با خبرنگار سیاسی سایت بازخوان درباره لایحه بودجه سال ۹۷ اظهار کرد: بنده هنوز از جزئیات لایحه بودجه سال آینده و‌ اینکه چه میزان هزینه برای ارگان های مختلف درنظر گرفته شده است اطلاع دقیقی ندارم اما کلیات لایحه بودجه و هرآنچه درباره آن از سوی رئیس جمهور و دولتمردان در مجلس مطرح شد نشان از رویکرد دقیق دولت در تهیه بودجه سال ۹۷ است.

وی تاکید کرد: طبق برآوردهای اولیه دولت رویکردها و راهبردهای مشخصی  را برای هزینه های جاری کشور که معمولا کنترل آن سخت اتخاذ کرده است اما اینکه چقدر این موضوع عملیاتی شود باید منتظر باشیم.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: طبق برآوردهای اولیه در لایحه بودجه ۹۷ بندهای خاصی به منظور حمایت از تولید داخلی با تاکید بر سیاست های اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری اتخاذ شده که از نظر بنده این رویکرد قابل تقدیر بوده و‌ روند بهبود تولید داخلی در کشورمان را فراهم خواهد کرد.

نعمتي با اشاره به اينكه رويكرد دولت دهم در تهيه بودجه و ارائه به موقع آن به مجلس قابل تقدير بوده است گفت: طبق دستور رياست مجلس مبني بر شروع به موقع بررسي لايحه بودجه سال ٩٧ در مجلس، كميسيون تلفيق در طي روزهاي آينده متشكل از نمايندگان عضو كميسيون هاي مختلف آغاز خواهد شد تا مجلس در موعد مقرر كار بررسي بودجه را به اتمام برساند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید