نقش سعودی‌ها در نصب درهای الکترونیک در مسجدالاقصی

نقش-سعودی‌ها-در-نصب-درهای-الکترونیک-در-مسجدالاقصی

به گزارش بازخوان به نقل از العهد، «گلعاد اردان» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی گفت که این رژیم برای نصب دروازه‌های الکترونیکی در ورودی‌های مسجدالاقصی با برخی از کشورهای عربی از جمله عربستان هماهنگی کرده است.

وی گفت: دروازه‌های الکترونیکی به‌زودی در مناطق دیگری از قدس اشغالی نصب می‌شوند.

صبح جمعه در پی یک عملیات استشهادی جدید در نزدیکی باب‌العمود در داخل محوطه مسجدالاقصی در قدس اشغالی، سه فلسطینی به شهادت رسیدند و پنج صهیونیست نیز زخمی شدند که دو تن از صهیونیست‌ها در پی شدت جراحات وارده به هلاکت رسیدند.

در پی این عملیات، پلیس رژیم صهیونیستی دروازه‌های شهر قدیمی در قدس و مسجدالاقصی را بست و به نمازگزاران اجازه ورود به این مسجد را نداد.

این نخستین بار از سال ۱۹۶۷ میلادی به شمار می‌رود که رژیم صهیونیستی مانع از برگزاری نماز جمعه در مسجد الاقصی شد و اجازه نداد که صدای اذان از داخل این مسجد پخش شود.

رژیم صهیونیستی سپس درواز‌ه‌هایی الکترونیکی در ورودی‌های مسجدالاقصی نصب کرد که فلسطینی‌ها در مخالفت با این اقدام، از ورود به مسجدالاقصی خودداری کرده و نماز را در اطراف این مسجد به جا آوردند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید