نمايندگان با كليات لايحه بودجه سال ٩٧ مخالفت كردند

نمايندگان مجلس شوراي اسلامي كليات لايحه بودجه سال ٩٧ را تصويب نكردند.

به گزارش خبرنگار سياسي سايت خبر فوري، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در جلسه عصر امروز پس از برررسي كليات لايحه بودجه سال ٩٧ از مجموع ٢١٦ راي با ٨٣ راي موافق،١٢٠ راي مخالف و ١٩ راي ممتنع به كليات بودجه راي ندادند.

علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي بعد از رد كليات لايحه بودجه از سوي نمايندگان مجلس خاطرنشان كرد: کمیسیون تلفیق ۷۲ ساعت وقت دارد تا موضوع را بررسی کند یعنی تا چهارشنیه عصر می تواند نتیجه را اعلام کند.

وي با تاکید بر اینکه تنها یک بار می توان لایحه بودجه را کمیسیون بازفرستاد، توضیح داد: از کمیسیون تلفیق می خواهیم از همین امشب اصلاح را در دستور کار قرار دهند و بر اساس انتقاداتی که در جلسه مطرح شد لایحه را اصلاح کنند.

رئيس مجلس اظهار كرد: پیشنهادات را نمایندگان به صورت مکتوب به اداره قوانین ارائه دهند و روز شنبه بودجه در دستور کار قرار می گیرد.

نمايندگان در دونوبت صبح و عصر در جلسه علني امروز مجلس به بررسي كليات لايحه بودجه سال ٩٧ پرداختند ولي در مجموع به اين كليات راي ندادند.

رد كليات بودجه از سوي نمايندگان مجلس اقدامي بي سابقه بوده است.

مشروح مذاكرات نمايندگان مجلس در نوبت صبح را اينجا بخوانيد.

مشروح مذاكرات نمايندگان مجلس در نوبت عصر را اينجا بخوانيد.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید