نمایشگاه «اتماک- آی‌فارم» پل ارتباطی مهم و موثر کشاورزی در منطقه خواهد شد

نمایشگاه-«اتماک--آی‌فارم»-پل-ارتباطی-مهم-و-موثر-کشاورزی-در-منطقه-خواهد-شد

محمد سیدی گفت: این نمایشگاه به عقیده من در حوزه صنعت نمایشگاهی به عنوان یک نمایشگاه تحول‌گرا با جذب مشارکت‌کنندگان بین‌المللی وارد میدان شده و در عرصه کشاورزی که عرصه مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی است؛ حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

گام نخست همراه با موفقیت

وی با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه توسعه و گسترش صنعت کشاورزی در کشور بیان کرد: امسال نخستین سال برگزاری این نمایشگاه است و از تدارکات و فعالیت‌های انجام شده توسط برگزارکنندگان به خوبی پیداست که این نمایشگاه در سال نخست خواهد توانست به اهداف مورد نظر دست یابد و به پختگی لازم در سال‌های آینده نیز برسد.

مکان برگزاری ایده‌آل

سیدی برگزاری نمایشگاه «اتماک- آی‌فارم» را در محل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب یک اقدام هوشمندانه خواند و گفت: در همه جای دنیا، مکان دایر کردن نمایشگاه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. نمایشگاه بین‌المللی «شهر آفتاب» به لحاظ دسترسی به فرودگاه، خیابان‌ها و مبادی مواصلاتی شهری و بین شهری و دسترسی به امکانات حمل و نقل عمومی جانمایی خوبی دارد و برای شرکت‌کنندگان و مخاطبان نمایشگاه، این نقطه قوت بزرگی محسوب می‌شود.

وی افزود: نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب دارای امکانات و زیر‌ساخت‌های مناسب نمایشگاهی است و با تکمیل کلیه بخش‌های آن بدل به یکی از بزرگ‌ترین مراکز نمایشگاهی خاورمیانه خواهد شد.

عقب نمی‌مانیم

 وی درباره همکاری و هماهنگی برگزارکننده داخلی این نمایشگاه با موسسات و شرکت‌های بین‌‌الملی موفق در عرصه کشاورزی گفت: برگزاری نمایشگاه‌های کشاورزی برای عملیاتی کردن توسعه کشور در عرصه بین‌المللی به عنوان یک ضرورت مطرح است. «اتماک- آی‌فارم» و نمایشگاه‌هایی از این دست خواهند توانست در عرصه تعامل کشاورزی کشور و منطقه با کشاورزی روز دنیا موثر واقع شده و باعث شود در زمینه  استفاده از تکنولوژی برای تولید محصولات ارگانیک از چرخه بین‌المللی عقب نمانیم.

نمایشگاه کشاورزی، باغبانی، آبیاری و دام و طیور ( اتماک – آی فارم) که مورد حمایت معاونت تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و همچنین مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی قرار گرفته، از ۸ الی ۱۱ مرداد ماه در شهرآفتاب تهران برگزار خواهد شد.

 

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید