نماینده تبریز در اعتراض به دادستان:چطور روزنامه‎نگاران را بازجویی می کنید،اما مقامات مرتبط با قاچاق را نه؟

نماینده تبریز در نطق امروز خود به اینکه چطور ریگی در هوا شناسایی شده و بازداشت می‎شود اما قاچاقچی‎ها شناسایی نمی‎شوند، اعتراض کرد.

بازخوان / شهاب‎الدین بیمقدار در ابتدای سخنانش به نقل قولی از دادستان پرداخت مبنی بر اینکه «برخی مقامات یا خودشان به نحوی در قاچاق کالا سهم دارند یا فرزندان و وابستگان‌شان» و گفت: پس دادستان کل در این کشور چه کاره است؟ چه کسی باید مشکل را حل کند؟ وقتی روزنامه نگاران را می‎توانید بازجویی کنید، چرا مقامات و مسئولان و وابستگانشان را که با قاچاق در ارتباطند بازجویی و دستگیر نمی کنید؟

وی افزود: مردم می پرسند وقتی ریگی را از هواپیما پایین می کشند چرا قاچاقچیان شناسایی نمی شوند؟

به گفته بیمقدار، مردم می پرسند بر سر کشور چه آمده که احمدی نژاد که عامل مشکلات کشور است آزادانه هر کاری بخواهد انجام می دهد اما رییس دولت اصلاحات در محدودیت است و استفاده از نظرات او جرم است؟

نماینده تبریز در بخش دیگری از نطقش با بیان اینکه حقوق نماینده ها در بودجه ۹۷ افزایش نیافته، خطاب به دیگر مسئولان گفت: بیایید هزینه کل کشور را حداقل ۵ درصد کاهش دهیم. بیایید بساط لابی گری و توصیه برای استخدام را جمع کنیم و دیگر پارتی بازی نکنیم.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید