نمي دانم منبع خبر دخالت آيت الله علم الهدي در تجمعات كجاست؟/اصلا كانال تلگرامي ندارم

دبیرکل حزب کارگزاران سازندگي اظهارات منتشر شده به نقل از وي پيرامون آيت الله علم الهدي را تكذيب كرد.

غلامحسين كرباسچي دبيركل حزب كارگزاران سازندگي در گفت و گو با خبرنگار سياسي سايت خبرفوري درباره اخبار منتشرشده به نقل از وي پيرامون اينكه آیت الله علم الهدی به دلیل “اقدام پشت پرده او در تجمعات خیابانی مشهد” فراخوانده و “شمخانی(دبیر شورای عالی امنیت ملی) شخصاً با لحن شدید به او تذکر داده است” اظهار كرد: بنده هم اين خبر را در برخي از كانال هاي تلگرامي مشاهده كردم ولي شديدا آن را تكذيب مي كنم.

وي تصريح كرد: در ابتدا بايد بگويم كه بنده اصلا كانال تلگرامي ندارم كه بخواهم چنين مطالبي را در آن درج كنم.

دبيركل حزب كارگزاران سازندگي خاطرنشان كرد: بنده در جريان اتفاقات اخير در كشور تا به اين لحظه هيچگونه اظهارنظري انجام ندادم چه برسد به اينكه درباره آيت الله علم الهدي صحبت كنم.

كرباسچي اظهاركرد: بنده هيچگونه اظهارنظري را درباره آيت الله علم الهدي انجام ندادم و اصلا درباره صحت و سقم اين موضوع اطلاع ندارم.

براساس اين خبر برخي از رسانه هاي خبري صبح امروز خبري را به نقل از غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی مبني بر اينكه وي طی مطلبی که شخصاً به برخی گروه‌های تلگرامی ارسال کرده ادعا کرده است که شورای عالی امنیت ملی، آیت الله علم الهدی را به دلیل “اقدام پشت پرده او در تجمعات خیابانی مشهد” فراخوانده و “شمخانی(دبیر شورای عالی امنیت ملی) شخصاً با لحن شدید به او تذکر داده است”.منتشر كردند.

بدون پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

در حال ارسال

 تمام مطالب از خبرگزاری های مجاز جمهوری اسلامی ایران بازخوانی شده و مسئولیت محتوای آن بر عهده منبع خبر می باشد. بازنشر مطالب با درج نام و لینک بازخوان آزاد است

ورود با حساب های شما

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده اید